Звернення до громадян про дотримання правил безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят!

По материалам ГУДСНС
28.12.2021 · 09:26 · Просмотров - 1700

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят, а також канікул в освітніх закладах області рятувальники звертаються до батьків та дітлахів з проханням дотримуватися елементарних правил безпеки!

Нещастя стається саме тоді, коли діти залишаються наодинці, а небезпека чатує на кожному кроці: вдома – коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників і запальничок, хімічних речовин та лікарських засобів; на вулиці - в умовах стрімкого потоку транспорту; на відкритій території небезпека виявлення вибухонебезпечних предметів та порушення правил користування піротехнічними засобами; під час відпочинку біля зимових водоймищ. Діти стають заручниками обставин, а їх легковажне ставлення до вогню, води, незнання елементарних правил безпеки нерідко стають першопричинами сумних та трагічних наслідків.

Відсутність контролю з боку батьків за зимовими розвагами дітей часто може стати причиною виникнення надзвичайних та інших нештатних подій.

У зв'язку із пониженням температури навколишнього середовища та морозною погодою на водоймах Запорізької області почав формуватися льодовий покрив, товщина якого становить до 5 см та є небезпечною. Враховуючи високу ймовірність нещасних випадків на кризі, рятувальники звертаються з проханням бути вкрай уважними та обережними біля водойм.

Утримайтеся від виходу на нестійку кригу і на власному позитивному прикладі навчайте малечу.

Не допустіть трагедії в Вашій родині! Не залишайте дітей без нагляду! Батьки, будьте відповідальними – це запорука життя та здоров’я вашої малечі!

Рятувальники бажають веселих свят та приємний відпочинок не був зіпсований!

ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ТЕЛЕФОНУЙТЕ «101»!

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
18 мая, среда
16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх