Новий Рік в Карпатах (Україна - Буковель).

Новий Рік в Карпатах (Україна - Буковель).

КарпатыУкраїна одна з найбільш привабливих з точки зору бюджетного туризму країн в Європі, вона володіє величезною масою як літніх - морських курортів, так і зимових розважальних, з лижними спусками і оздоровчими санаторіями. У теплий період вона пропонує своїм відвідувачам безкраї пляжі Кримських долин, блакитні береги Одеських заток і неймовірні розваги музичного фестивалю «Казантип», щорічно збирає тисячі відвідувачів з усього світу.

Взимку ж Україна рада прийняти всіх своїх гостей, які не бажають далеко їхати на відпочинок і витрачати непомірні суми грошей на проведення вихідних в горах або катання на лижах в далеких європейських країнах.

Одним з її найпопулярніших гірськолижних курортів вважається курорт Буковель, який володіє не тільки величезною кількістю різноманітних спусків, але і приємно дивує якістю обслуговування і комфортом проживання. Він знаходиться всього в 100 кілометрах від Івано-Франківська і розташовує десятками затишних готелів, зручними підйомниками, безліччю ресторанів і зимових лазень з саунами і басейнами.

Місто лежить біля самого підніжжя карпатських гір і тому має всі необхідні атрибути для лижного катання і гірських прогулянок. У Буковелі є маса крамничок, де можна орендувати лижі будь-якого розміру, сноуборди різного рівня складності і снігоходи для активного виду відпочинку чи спорту.

Поблизу міста розташовані невеликі поселення, в яких також є маса невеликих готелів, готелі в буковелі пропонують проживання за більш низьку ціну, ніж в самому епіцентрі курортного містечка, а також відомий центр сноубордингу «Драгобрат», розташований в декількох годинах їзди, в селищі Ясіня.

Зимовий відпочинок у Буковелі обійдеться туристам до 100 $ / ніч, за двомісний номер, однак в цю суму не буде включена оренда лиж, або іншого спорядження, а також вартість поїздки на підйомниках. А сама ціна послуг може збільшуватися в період новорічних і різдвяних свят.Последние статьи
Как выбрать кукурузу для посадки в новом сезоне
Как выбрать кукурузу для посадки в новом сезо...

Подобрать для посадки хороший сорт кукурузы, да еще так...

05.10.2020 15:33:21

Какие разрешения необходимо получить для бурения скважины во дворе своего дома
Какие разрешения необходимо получить для буре...

Собственники частных домов стараются обустроить у себя ...

03.10.2020 11:32:09

Главные новости из жизни Монатика: совместная работа с The HARDKISS, дуэт с Лаймой Вайкуле, мюзикл “РИТМ”
Главные новости из жизни Монатика: совместная...

Самый танцующий музыкант украинского шоу бизнеса послед...

02.10.2020 14:29:09

Магниты - универсальные помощники на производстве и в быту  (краткий обзор возможностей)
Магниты - универсальные помощники на производ...

Объяснять, что такое магнит никому не приходится. Все с...

02.10.2020 14:26:05