Страхова компанія Оранта - довіртеся професіоналам

Компанія Оранта займає провідні позиції в рейтингу компаній, що надають послуги зі страхування

Страхова компанія Оранта - довіртеся професіоналам

Вона має велику представницьку мережу. Її відділення знаходяться в кожному великому місті країни, а послуги доступні населенню.

Послуги компанії

Сьогодні страхова компанія Оранта надає наступні послуги:

  • поліси для автовласників ОСАГО, КАСКО, Зелена карта;
  • страхування життя від нещасного випадку;
  • туристичне страхування;
  • страхування нерухомого майна.

Оформивши поліс, автомобілісти можуть розраховувати на послуги з буксирування та евакуацію, цілодобову підтримку на дорозі, в тому числі виклик комісара, поліції, швидкої допомоги, навігаційні послуги в незнайомому місці.

Незалежно від виду страхування, автомобілісти отримують фінансову незалежність і впевненість на дорозі.

Страхування від нещасного випадку дозволяє убезпечити життя своїх близьких та своє власне від непередбачених ситуацій. Залежно від пакета послуг, страхове забезпечення від нещасного випадку становить від 50 до 100 тисяч гривень. У сім'ях, де є діти, можна скористатися страхуванням дитини, як на весь період дії договору, так і на період, коли вона знаходиться в школі, або відправляється в туристичну поїздку, екскурсію.

Страхування для туристів є не тільки обов'язковим документом для в'їзду в деякі країни, але і дозволяє отримати повний захист при виникненні непередбачуваних ситуацій.

Вона дозволяє захистити себе від додаткових фінансових витрат, а сума страхового покриття залежить від країни перебування і становить від 30 до 50 тис. євро. Залежно від мети поїздки, виду відпочинку і тривалості, можна вибрати найбільш оптимальний пакет.

Страхування нерухомості дозволить покрити витрати, пов'язані зі збитком, нанесеним при:

  • пожежі;
  • вибуху;
  • стихійне лихо;
  • діями третіх осіб.

Страхуванню підлягають не тільки будинок і квартира, але і внутрішня обробка, земельна ділянка, господарські будівлі. Страхова сума залежить від обраного пакета і ризиків, терміну дії договору.

Будь-який поліс страхування можна оформити не виходячи з дому на сайті компанії. Сьогодні багато полісів дійсні в електронній версії. Так, ОСАГО і поліс туристичного страхування може бути в електронному вигляді, що є достатнім для пересування по країні та поїздках за кордон.

Оформляючи онлайн інші поліси, ви отримаєте підтвердження на адресу електронної пошти, а оригінальний пакет документів буде направлений за вказаною вами адресою кур'єрською службою.На початок