Покроково - ліквідація підприємства

Ліквідація підприємства – досить копітка процедура. Не даремно існує така думка, що легше створити підприємство, ніж його ліквідувати.

Покроково - ліквідація підприємства

Але коли підприємство стає збитковим, припиняє нарощувати виробничий потенціал, - вона необхідна. Стає зрозумілим, що ліквідація підприємства - це надійна гарантія подальшої нормалізації роботи всіх ланок виробництва і стабільності трудового колективу. Та щоб цей складний для всіх процес проходив безкровно, то, розпочинаючи процедуру ліквідації, слід покроково дотримуватися всіх етапів проведення даної процедури.

Та щоб дотримуватися букви закону під час проведення даної операції, радимо звернутися на сайт компанії "Imperium Lux" і познайомитися з консультаціями кваліфікованих юристів в питаннях правомірних дій з ліквідації ТОВ, ФОП, з переліком документів, необхідних для цього, і з порядком дій.

Перш за все слід прийняти рішення про ліквідацію

Як правило подібного роду рішення ухвалюються на загальних зборах, де створюється комісія з ліквідації, результати голосування вносяться до протоколу, який в подальшому передається держреєстратору. Після проходження першого етапу — направляється звернення про перевірку фінансових показників підприємства. За їх результатами видаються довідки про наявність чи відсутність податкових заборгувань, зоборгувань по заробітній платні і таке інше. В разі наявності кредиторів — про закриття підприємства їх інформують в обов'язковому порядку. Наступний крок — закриття рахунків. На етапі оцінки майна підприємства проводиться повна інвентаризації всього рухомого і нерухомого майна, яке перебуває на балансі ліквідовуваного підприємства.

роботу бізнесу припинено

Безумовно найбільш складним і етапом процедури ліквідації є звільнення співробітників

В цьому випадку мають бути неухильно дотримані всі соціальні гарантії перед працівником. Фахівця мають за два місяці попередити про ліквідацію підприємства. Про наміри звільнення великої кількості людей має бути повідомлено Центр зайнятості. На завершальному етапі звільнення співробітникам повинні виплатити заробітну платню та вихідні допомоги. Після цього відбувається розрахунок з кредиторами.

Наступний крок – ліквідоване підприємство продає свої активи

Органом, який прийняв рішення про закриття даного підприємства, складається ліквідаційний баланс. Серед останніх кроків ліквідації підприємства - це передача документів до архіву, а саме, всіх протоколів і цінних паперів зі штампами і печатками компанії.

Кінцевим етапом закриття підприємства є надходження офіційного повідомлення, яке вноситься до відповідного Державного реєстру. Визначити вартість ліквідації підприємства, як сталу одиницю виміру неможливо. Тому ціна визначається в кожному окремо взятому випадку окремо.Последние статьи
Дієвий захист від блекауту. Гелеві та AGM-акумулятори
Дієвий захист від блекауту. Гелеві та AGM-аку...

Надійний спосіб залишатися в зоні комфорту попри вимуше...

03.02.2023 23:52:02

Обзор наушников Apple AirPods 3-го поколения
Обзор наушников Apple AirPods 3-го поколения

Технологический гигант Apple в октябре 2021 года предст...

02.02.2023 14:40:17

10 вещей, которые нужно купить в аптеке перед родами
10 вещей, которые нужно купить в аптеке перед...

Рождение малыша — одновременно радостное и ответственно...

31.01.2023 13:54:31

Дев'ять корисних властивостей чорного шоколаду, про які вам варто знати
Дев'ять корисних властивостей чорного шоколад...

За рік люди на планеті споживають близько 2,7 млрд кіло...

30.01.2023 22:54:10

Кращі варіанти корпоративних подарунків на 8 березня
Кращі варіанти корпоративних подарунків на 8 ...

Можливість вишукано привітати жінок із найтеплішим свят...

30.01.2023 09:34:21

На верх