Як правильно вибрати LED стрічку

Світлодіодні стрічки, як тільки вони з'явилися, відразу викликали фурор серед дизайнерів і архітекторів. Використання світлодіодних стрічок дозволяло створити світлові ефекти, отримати які іншими способами було дуже складно або взагалі неможливо.

Як правильно вибрати LED стрічку

Правда, дозволити собі такий декор і освітлення могли небагато – ціни на перші світлодіодні стрічки починалися від декількох тисяч рублів за погонний метр.

На щастя, розвиток технологій знизило ціни на світлодіодні стрічки в кілька разів, і тепер LED стрічка зустрічається в будь-якому інтер'єрі.

Де застосовуються світлодіодні стрічки

Спектр застосування світлодіодних стрічок дуже широкий:

 • декоративне підсвічування елементів інтер'єру;
 • основне освітлення приміщень;
 • декоративне підсвічування автомобілів;
 • підсвічування робочих зон;
 • чергове та аварійне підсвічування приміщень;
 • підсвічування вітрин і стелажів;
 • декоративне підсвічування фасадів будівель.

Усі стрічки відрізняються характеристиками і перед вибором слід визначитися, в яких умовах і для яких цілей вони будуть використовуватися. Це дозволить визначити вимоги до стрічки і зробити оптимальний вибір.

LED

На що звернути увагу при виборі стрічки?

Є 5 моментів, які допоможуть вибрати кращу світлодіодну стрічку для ваших завдань:

 1. Розташування, вологість (всередині приміщення або на вулиці).
 2. Одноколірна біла або багатобарвна.
 3. Колірна температура.
 4. Світловий потік або яскравість.
 5. Напруга живлення.

Сьогодні на сайті elektrovoz.com.ua представлений широкий асортимент електротоварів в Україні, тому тут можна купити будь-яку LED стрічку та інші електроприлади. Подібне освітлення допоможе створити в будинку особливу обстановку, додасть оригінальності і шарму.

Яскравість світлодіодної стрічки

Яскравість світлодіодної стрічки, як і її потужність, визначається видом встановлених світлодіодів і їх щільністю розміщення на стрічці.

Світлодіоди можна розділити на фірмові якісні і дешеві китайські, і які саме встановлені на світлодіодній стрічці іноді залишається тільки здогадуватися. При покупці фірмових світлодіодних стрічок можна з великою ймовірністю розраховувати на встановлені якісні SMD світлодіоди.

LED

Фірмові і китайські дешеві світлодіоди зовні практично нічим не відрізняються, але характеристики у них можуть сильно відрізнятися. Китайські SMD світлодіоди можуть мати характеристики в два рази нижче, що природно позначиться на яскравості стрічки.На початок