Продуманий ландшафтний дизайн – основа гарного впорядкування

Багато років виношують ідею про свій заміський будиночок, навколо якого є все, що душа забажає: доглянуті лужка, сад, город, господарські будівлі, зони відпочинку, дитячі майданчики, акуратні доріжки…

Продуманий ландшафтний дизайн – основа гарного впорядкування

Якщо мрія близька до здійснення – ви купили або плануєте збудувати котедж чи дачу, - заздалегідь варто подумати і про благоустрій прилеглої території. Грамотно збудований ландшафтний дизайн – це гарантія, що перебування за містом приноситиме лише задоволення.

Основи дизайну

Присадибна ділянка, однак, виконує не так декоративну функцію, як практичну. Які об'єкти, порядок їх розміщення, поєднання – все це залежить від побажань замовника та особливостей самої території. Якщо проект ландшафтного дизайну замовляється у досвідчених компаній типу https://www.3dground.biz/, яка 12 років успішно працює на цьому вузькоспеціалізованому ринку, то вам спочатку запропонують огляд місцевості безпосередньо ділянки і прилеглих земель. Фахівців цікавить:

 • рельєф місцевості;
 • перепад висот;
 • особливості ґрунтів;
 • наявність природних об'єктів;
 • вид і стан підстанцій, що знаходяться поблизу;
 • система водопостачання.

До попереднього етапу ландшафтного дизайну біля будинку відноситься і знайомство з наявною документацією. Це дозволяє визначити майбутні споруди, доцільність розміщення тих чи інших зон навколо будинку.

Складання ескізу допомагає надати візуальне наповнення ідеям та планам. Він виконується професійними дизайнерами компанії у кількох варіантах. На даний момент замовник має чудову можливість виступити «співавтором» при затвердженні одного з них.

дизайн будинку з газоном на криші

Індивідуальні особливості проекту

3D GROUND має у своєму активі понад 100 реалізованих проектів та виконує ландшафтний дизайн (Київ) за системою «все включено». Що це означає? Кожне побажання клієнта уважно розглядається, опрацьовується, вивчаються технічні можливості його здійснення, пропонуються на його основі цікаві рішення, в деяких випадках альтернативи.

Скільки замовників – стільки та прохань. В одних у пріоритеті зони відпочинку, в інших – садово-городня складова. І кожне завдання має своє, тільки їй властиве рішення. Наприклад, коли потрібен ландшафтний дизайн саду, недостатньо тільки вибрати місце на місцевості.

Слід також врахувати:

 • виділену площу під нього;
 • передбачувану форму;
 • кліматичні умови;
 • ярусність зелених насаджень;
 • рельєф території;
 • вид ґрунтів на ділянці.

Підбір насаджень входить до обов'язків спеціаліста при складанні проекту. Для цього складаються дендрологічний план та асортиментна відомість рослин. Вибраний ландшафтний дизайн у проекті реалізується як частина генерального плану. Чітке структурування, продуманість останнього дозволяють врахувати всі індивідуальні побажання клієнта, що зрештою призводить до ідеальної реалізації проекту.Последние статьи
10 вещей, которые нужно купить в аптеке перед родами
10 вещей, которые нужно купить в аптеке перед...

Рождение малыша — одновременно радостное и ответственно...

31.01.2023 13:54:31

Дев'ять корисних властивостей чорного шоколаду, про які вам варто знати
Дев'ять корисних властивостей чорного шоколад...

За рік люди на планеті споживають близько 2,7 млрд кіло...

30.01.2023 22:54:10

Кращі варіанти корпоративних подарунків на 8 березня
Кращі варіанти корпоративних подарунків на 8 ...

Можливість вишукано привітати жінок із найтеплішим свят...

30.01.2023 09:34:21

Что нужно знать перед тем как арендовать квартиру
Что нужно знать перед тем как арендовать квар...

Мы дадим несколько полезных советов, что нужно именно з...

29.01.2023 22:55:44

Безшовні чи зварені: яким трубам віддати перевагу?
Безшовні чи зварені: яким трубам віддати пере...

Як це часто буває: нижча ціна — далеко не ознака ...

29.01.2023 22:37:51

На верх