Адаптація до майбутнього - як посада QA Manual готує вас до технологічних змін

Заходження в галузь інформаційних технологій може бути важким завданням, особливо без відповідного досвіду чи освіти в цій сфері

Адаптація до майбутнього - як посада QA Manual готує вас до технологічних змін

Однак однією з найбільш доступних точок входу є позиція тестувальника програмного забезпечення в ручному режимі, або QA Manual. Цей шлях відкриває можливість зрозуміти з основ, як працює програмне забезпечення, та набути необхідного досвіду для подальшого росту в галузі.

Як пояснили нам у Beetroot Академії,

- на посаді QA Manual новачки отримують цінний досвід роботи з програмним забезпеченням, вивчаючи його функціональність та виявляючи помилки. Це дає можливість краще зрозуміти, як створюються програми, та що робить їх якісними та надійними. Також ця робота надає певні базові навички, які будуть корисними в майбутньому, наприклад, аналітичні здібності та увагу до деталей.

Далі, з досвідом ручного тестування за поясом, існує можливість перейти до автоматизованого тестування, де можна розширити свої технічні навички, вивчаючи мови програмування та інструменти автоматизації. Важливо відзначити, що автоматизоване тестування не лише підвищує вартість працівника на ринку праці, але й відкриває двері до інших областей ІТ, таких як розробка програмного забезпечення. Все що вам треба щоб почати, це пройти онлайн курс QA і написати ваше перше CV.

Безумовно, робота в сфері QA — це чудова можливість для осіб, які хочуть змінити свій кар'єрний шлях та зануритися у світ інформаційних технологій. Посада тестувальника програмного забезпечення в ручному режимі може служити відмінним стартом для отримання практичного досвіду та подальшого розвитку у цій динамічній та захоплюючій галузі.

QA Manual

QA як трамплін у карʼєрі

Які можливості відкриваються, якщо вас взяли на посаду QA manual? Розбирались разом з Beetroot Академії:

  1. Набуття базових знань та навичок;
  2. Навчання в реальних умовах;
  3. Розвиток аналітичних навичок;
  4. Можливість мережевого зв’язування;
  5. Створення портфоліо;
  6. Шлях до автоматизації;
  7. Відкриття нових кар'єрних шляхів;
  8. Освоєння нових технологій та інструментів;
  9. Розуміння бізнес-процесів;
  10. Покращення комунікативних навичок.

 

QA Manual під загрозою ШІ

QA manual

У світі інформаційних технологій зміни відбуваються дуже швидко. Нові технології та методи з'являються майже щодня, а професійні ролі адаптуються або змінюються відповідно до цих змін. Один з потенційних сценаріїв, який вже обговорюється у галузі, - це можливість заміни ручного тестування системами штучного інтелекту (ШІ). ШІ та машинне навчання розвиваються стрімкими темпами, і вони вже застосовуються для автоматизації рутинних та трудомістких завдань, які раніше виконували люди.

Такий розвиток подій підкреслює важливість негайного входу в галузь ІТ для тих, хто цікавиться роботою в області QA Manual Testing. Саме зараз, коли ручне тестування ще актуальне, новачки можуть отримати важливий досвід та знання, які дозволять їм адаптуватися до майбутнього галузі, яке, безумовно, буде більш технологічним та автоматизованим.

Затримка входу в галузь може збільшити ризик залишитися за бортом цієї переходової періоду, коли роль QA Manual Tester може бути реорганізована або повністю замінена автоматизованими системами. Що швидше ви розпочнете свою кар'єру в галузі тестування, то швидше ви зможете розширити свої навички та перейти на більш технологічні та менш вразливі до автоматизації ролі.

Крім того, набуття досвіду як QA Manual Tester надасть вам перевагу в розумінні основних принципів та методологій тестування, які залишатимуться важливими незалежно від того, як технології змінять спосіб, яким ми тестуємо програмне забезпечення. Так, робота QA Manual Tester може бути кроком на шляху до більш технічних та висококваліфікованих ролей в майбутньому, наприклад, ролей у сфері автоматизованого тестування або розробки програмного забезпечення.

QA Manual

Початок кар'єри в сфері ІТ через позицію QA Manual Tester відкриває безліч можливостей для набуття фундаментальних знань та практичного досвіду в тестуванні програмного забезпечення. Цей шлях не тільки забезпечує цінний вступ до галузі, але і готує грунт для подальшого переходу до більш технологічно орієнтованих ролей, таких як автоматизоване тестування та розробка програмного забезпечення. В той же час, стрімкий розвиток технологій, зокрема штучного інтелекту, підкреслює важливість негайного входу в область QA, щоб адаптуватися до змін і готуватися до майбутнього галузі, яке, безумовно, буде більш автоматизованим та технологічно розширеним.На початок