Сучасні трактори - вибір на користь ефективності

Сучасні трактори - вибір на користь ефективності

Сучасне сільське господарство постійно розвивається, адаптуючись до нових викликів та можливостей. Однією з ключових змін стає активне впровадження новітньої техніки, яка допомагає аграріям підвищити продуктивність та ефективність своєї роботи. Особливо актуальним стає питання вибору надійного та доступного трактора. Чому китайська сільськогосподарська техніка, зокрема бренд YTO, завойовує довіру українських фермерів? Давайте розберемося разом.

 

Китайська техніка: чому варто звернути увагу

YTO NLX 804

Сьогодні на ринку України представлено численні моделі китайських тракторів. Ця техніка вже довела свою ефективність у роботі на аграрних підприємствах, комунальних підприємствах та будівельних компаніях. Основні переваги китайських тракторів:

  • доступна ціна: китайський трактор приваблює своєю доступною ціною, яка залежить від бренду, технічних характеристик, потужності та комплектації;
  • практичність: трактори китайського виробництва відомі своєю практичністю, невибагливістю та високою продуктивністю;
  • надійність: особливо виділяється бренд YTO, який працює на території України вже понад 15 років. Трактори YTO оснащені запатентованими чотиритактними двигунами, виготовленими за технологією світового виробника Perkins у Китаї, а також простою механічною паливною системою від компанії BOSH. Це поєднання забезпечує високий крутний момент та зчіпне зусилля для кожної моделі.

На сайті Transagro.market представлено оновлений модельний ряд тракторів компанії YTO, включаючи моделі з потужністю від 102 до 140 к.с. Ці трактори можуть агрегатуватися з різними видами навісного та причіпного обладнання, маючи велику вагу в своєму тяговому класі та посилену трьохточкову задню навісну систему.

 

YTO NLX 804: Надійний та ефективний вибір для українських аграріїв

YTO NLX 804

Трактор YTO NLX 804 є відмінним вибором для сучасного сільського господарства. Його конструкція та технічні характеристики включають:

  1. двигун - економний дизельний двигун, чотирициліндровий, атмосферний, розроблений за технологією відомого британського виробника PERKINS. Він розвиває номінальну потужність 80 кінських сил і передає на крюк тягове зусилля 16,5 кН;
  2. трансмісія - сучасна трансмісія, виготовлена за технологією італійського виробника FIAT AGRI. Ця трансмісія передбачає включення та виключення повного приводу з кабіни трактора.
  3. гідравліка - потужна гідравлічна система з окремим гідробаком, трьома парами гідровиходів. Продуктивність гідронасоса становить 45 л./хв.
  4. кабіна - оновлена кабіна трактора оснащена фільтрами вугільного типу, кондиціонером, аудіосистемою з USB виходом, сонцезахисною шторкою та іншими зручностями.
  5. застосування - трактор YTO NLX 804 https://transagro.market/tractor/yto-nlx-804/ може використовуватися як для міжрядного, так і для основного обробітку. Він також підходить для складських робіт, роботи на фермах та комунальних підприємствах.
  6. ціна - вартість трактора становить $33000 з ПДВ. Оплата здійснюється в гривні по курсу НБУ.
  7. гарантія - на трактор надається гарантія - 1 рік або 1500 мотогодин.

Також важливо відзначити, що при купівлі трактора YTO NLX 804 через компанію «ТрансАгроМаркет», клієнти отримують безкоштовну доставку сільгосптехніки у всі регіони України, а також можливість вигідного кредитування за державними програмами.

YTO NLX 804

Сільське господарство є однією з ключових галузей економіки багатьох країн, включаючи Україну. В останні роки спостерігається зростання інтересу до сучасних технологій та машин, які можуть значно підвищити продуктивність та рентабельність аграрних підприємств. Китайська сільськогосподарська техніка, зокрема трактори марки YTO, стає все більш популярною на українському ринку завдяки своїй доступності, надійності та високій продуктивності. Це підтверджується численними відгуками аграріїв та експертів галузі.

Трактор YTO NLX 804, який був розглянутий у нашому обговоренні, є яскравим прикладом того, як сучасна техніка може відповідати потребам сільського господарства. Його технічні характеристики, такі як потужний двигун, сучасна трансмісія та гідравлічна система, роблять його ідеальним вибором для різноманітних аграрних робіт. Крім того, доступність кредитних та лізингових програм, а також гарантійні обіцянки від постачальників, роблять його придбання ще більш привабливим для українських фермерів.На початок