Ефективні рішення для водопостачання - скважинні насоси Yildizsu та Suver в Україні

Ефективні рішення для водопостачання - скважинні насоси Yildizsu та Suver в Україні

Українські водоканали стикаються з непростою ситуацією внаслідок збройної агресії російської федерації, яка призвела до окупації територій, де розташовані два ключові заводи з виробництва свердловинних насосів в Бердянську та Херсоні. Ці події спричинили дефіцит запчастин для ремонту насосів, який було вичерпано ще в липні 2022 року.

Попри складнощі, комунальні підприємства мають беззаперечний обов'язок забезпечувати населення водою. У такий критичний момент на допомогу прийшли турецькі виробники, які збільшили обсяги виробництва свердловинних насосів, що стало вирішенням для багатьох Українських водопровідних компаній.

Турецькі свердловинні насоси не тільки є повним аналогом популярних в Україні насосів ЕЦВ, але й виготовляються із високоякісних матеріалів, таких як чавун та нержавіюча сталь. Це робить їх не тільки надійними у використанні, але й енергоефективними, що є критично важливим у сучасних умовах.

Завдяки промисловим насосам для скважин від турецьких партнерів, Україна може ефективно вирішувати проблему водопостачання, незважаючи на втрату власних виробничих потужностей. Це стало яскравим прикладом міжнародної підтримки та співпраці у вирішенні нагальних проблем, пов'язаних із воєнним станом.

 

Аналоги насосів з Туреччини 

насос

Насоси турецької фірми Yildizsu відомі своєю високою якістю та довговічністю, що забезпечується використанням найкращих матеріалів, таких як нержавіюча сталь, чавун, і бронза. Ці насоси ефективно справляються з різноманітними завданнями, від побутового водопостачання до перекачування морської води, підкреслюючи їх універсальність та надійність. Завдяки цьому, промислові насоси для скважин Yildizsu користуються великим попитом серед українських підприємств, які прагнуть забезпечити надійне водопостачання в умовах воєнного часу. Виробник з Туреччини почав свою діяльність у 1978 році, і з того часу значно розширив свої можливості, пропонуючи продукцію під торговельною маркою Yildizsu, яка завоювала довіру споживачів завдяки надійності та високій якості виготовлення. В Україні свердловинні насоси Yildizsu доступні з гарантією на 24 місяці, що ще більше підтверджує відповідальний підхід компанії до своїх клієнтів. 

Які типи насосів використовують водоканали України

Водоканали часто використовують різноманітні типи насосів в залежності від специфіки робіт та необхідних умов експлуатації. Перелік найбільш розповсюджених типів насосів, які можуть використовуватися в системах водопостачання:

  1. Центробіжні насоси;
  2. Погружні насоси (свердловинні);
  3. Моноблочні насоси;
  4. Мультиступінчаті насоси;
  5. Самовсмоктуючі насоси;
  6. Дозувальні насоси;
  7. Дренажні насоси;
  8. Вихрові насоси;
  9. Насоси змінного та постійного тиску;
  10. Вертикальні турбінні насоси.

Ці насоси можуть бути виконані з різних матеріалів, що дозволяє їм ефективно працювати з водою різного ступеня чистоти та хімічного складу. Вибір конкретного типу насоса залежить від багатьох чинників, включно з глибиною насосу, тиском, який він повинен створити, і кількістю води, яку потрібно перекачати.

 

Чому Yildizsu та Suver?

насос

Бренд Yildizsu є відомим виробником скважинних насосів та електродвигунів. Продукція цього бренду включає широкий асортимент погружних насосів, призначених для різноманітних потреб, від побутових до промислових застосувань. Насоси Yildizsu виробляються з високоякісних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, чавун і бронза, забезпечуючи їх довговічність та надійність в різних умовах експлуатації.

Suver, імовірно, є іншою торговельною маркою, асоційованою з компанією, яка може спеціалізуватися на виробництві подібної продукції або комплектуючих для насосних систем. Однак, без доступу до конкретного документа або веб-сайту, детальна інформація про Suver залишається недоступною.

Торгові марки, як Yildizsu та Suver, відіграють важливу роль на ринку насосного обладнання, пропонуючи рішення, які можуть задовольнити потреби як у водопостачанні для домогосподарств, так і в більш складних промислових системах водопостачання та водовідведення.На початок