Охорона квартир у Києві від компанії OIB

Охорона квартир у Києві від компанії OIB

У сучасному світі безпека квартири є одним із найважливіших факторів для її власника. На жаль, квартирні крадіжки та інші злочини у житлових будинках не рідкість. Щоб захистити своє майно та близьких, необхідно встановити сигналізацію в квартиру.

Компанія OIB пропонує комплекс послуг з охорони квартир у Києві. Ми пропонуємо широкий вибір сигналізацій для квартир, а також послуги з їх встановлення та обслуговування.

Чому варто вибрати сигналізацію від OIB?

  • Ми пропонуємо широкий вибір сигналізацій для квартир. У нас ви можете вибрати сигналізацію, яка відповідає вашим потребам і бюджету.
  • Ми використовуємо лише якісні матеріали та обладнання. Наші сигналізації забезпечують надійну захист вашої квартири.
  • Ми пропонуємо послуги з встановлення та обслуговування сигналізацій. Ми гарантуємо, що ваша сигналізація буде встановлена правильно і буде працювати безперебійно.

Які види сигналізацій ми пропонуємо?

  • Прості сигналізації. Ці сигналізації реагують на відкриття дверей і вікон. Вони прості в установці та не вимагають спеціального обслуговування.
  • Комплексні сигналізації. Ці сигналізації реагують на різні події, такі як відкриття дверей і вікон, рух у приміщенні, витікання води або газу. Вони забезпечують більш високий рівень безпеки.
  • Сигналізації з GSM-модулем. Ці сигналізації дозволяють отримувати сповіщення про спрацювання сигналізації на ваш телефон.

Вартість сигналізацій

Вартість сигналізації залежить від її типу та функцій. Проста сигналізація обійдеться вам у кілька тисяч гривень, а комплексна сигналізація з GSM-модулем може коштувати до декількох десятків тисяч гривень.

Установка сигналізації

Установка сигналізації в квартиру від компанії OIB займає близько одного дня. Наші фахівці зроблять все

 необхідне, щоб ваша сигналізація працювала правильно.

обладнання для безбеки

Обслуговування сигналізації

Сигналізацію необхідно регулярно обслуговувати, щоб вона працювала безперебійно. Компанія OIB пропонує послуги з обслуговування сигналізацій. Наші фахівці проведуть діагностику вашої сигналізації і при необхідності проведуть її ремонт або налаштування.

Підключення до пульту централізованого спостереження (ПЦН)

Після установки сигналізації вона підключається до ПЦН. ПЦН - це центр, який приймає сигнали від сигналізацій і реагує на них. У разі спрацювання сигналізації оператор ПЦН приймає рішення про необхідність виїзду групи швидкого реагування (ГР).

Група швидкого реагування (ГР)

охорона

ГР - це група фахівців, які виїжджають на місце спрацювання сигналізації. ГР оснащена спеціальним обладнанням і зброєю, необхідними для затримання злочинців.

Гарантія

OIB надає гарантію на всі сигналізації, які вона встановлює. Гарантія покриває ремонт або заміну обладнання в разі поломки.

Як замовити охорону квартири від OIB

Щоб замовити охорону квартири від OIB, вам необхідно:

  1. Зателефонувати на гарячу лінію OIB або залишити заявку на сайті компанії.
  2. Заповнити заявку на установку сигналізації.
  3. Оплатити вартість сигналізації та послуг з її встановлення.
  4. Прийняти сигналізацію від фахівців OIB.

Замовляйте сигналізацію в квартиру від компанії OIB і будьте впевнені в безпеці свого майна та близьких!

Контакти

Сайт: https://oib.com.ua/ru/ohorona-zhytla/ohorona-kvartyry/

Програма компанії OIB з охорони квартир у Києві є однією з найкращих на ринку. Компанія пропонує широкий вибір сигналізацій для квартир, а також послуги з їх встановлення та обслуговування. Охорона сигналізації від OIB забезпечить надійну захист вашої квартири від зламу та інших злочинів.На початок