BMW у 2023 році досягла рекордних показників по продажам і електромобільності

BMW у 2023 році досягла рекордних показників по продажам і електромобільності

Короткий огляд статті:

 1. загальні продажі: BMW Group зафіксувала значне зростання продажів у 2023 році, з рекордними показниками як за квартал, так і за рік.

 2. квартальні та річні дані: цифри продажів за четвертий квартал і за весь 2023 рік. Ці дані показують збільшення продажів у порівнянні з попередніми періодами.

 3. порівняння з попереднім роком: відсоткові порівняння з попереднім роком також представлені, що демонструє зростання компанії в різних сегментах.

 4. електромобільність та інновації: одним з ключових аспектів є досягнення цілей BMW в області електромобільності, що свідчить про їхню зосередженість на інноваціях та сталому розвитку.

 5. стратегічні ініціативи: стратегічні ініціативи та плани BMW на майбутнє, що підкреслює їхній довгостроковий підхід до розвитку бізнесу.

 

Рекордні продажі та зростання електромобільності

2023 рік став важливою віхою для BMW Group, оскільки компанія встановила новий рекорд продажів. Завдяки тісній співпраці з роздрібними партнерами та високій продуктивності своїх співробітників, BMW змогла значно збільшити свої продажі на світовому ринку. Це зростання було підкріплено сильними брендами групи, такими як BMW, MINI, Motorrad та Rolls-Royce, і відзначалося вибором різних технологій приводу в усьому асортименті продуктів.

Член правління BMW AG, відповідальний за клієнтів, бренди, продажі, Йохен Голлер, підкреслив динамічне нарощування електромобільності у 2023 році. Завдяки новим, технологічно винятковим автомобілям, компанія досягла цілі у 15% від загальних продажів з повністю електричними автомобілями.

Читайте також:

Надзвичайне зростання повністю електричних продуктів

BMW Group зазначила значне зростання світових поставок повністю електричних продуктів у 2023 році, досягнувши 376,183 одиниць. Це відображає імпонуюче зростання продажів на +74.4% у порівнянні з попереднім роком. Особливо в четвертому кварталі, компанія поставила 129,316 повністю електричних автомобілів клієнтам, що на +47.7% більше, ніж у попередньому році. Такі показники значно перевищують загальний ринок повністю електричних автомобілів, підкреслюючи роль BMW Group як піонера у сфері електромобільності.

Прогнози на 2024 Рік та Майбутнє

BMW Group впевнена у подальшому зростанні продажів повністю електричних автомобілів (BEV) у 2024 році. З 18 повністю електричними моделями, що охоплюють основні сегменти всіх своїх брендів, компанія закладає міцний фундамент для динамічного зростання BEV у найближчі роки. Прогнозується, що одна з кожних п'яти новопоставлених автомобілів BMW у 2024 році буде мати повністю електричний привід; до 2025 року ця частка збільшиться до одного з кожних чотирьох.

Представник БМВ Йохен Голлер наголосив на високому попиті на повністю електричні продукти та очікуванні продажів понад півмільйона таких автомобілів у 2024 році.

Детальні статистичні дані

У прес-релізі також представлені дві таблиці з детальною статистикою продажів. Перша таблиця містить дані за четвертий квартал 2023 року, показуючи розбивку продажів за різними брендами і сегментами, а також відсоткове зростання у порівнянні з попереднім роком. Друга таблиця надає річні дані, включаючи зростання продажів електромобілів.

Таблиця 1 - продажі в четвертому кварталі 2023 року:

 • Показує загальні продажі, а також розбивку за різними брендами і сегментами.
 • Включає порівняльні дані з попереднім роком, демонструючи відсоткове зростання.
 • Особлива увага приділена продажам повністю електричних автомобілів.

таблиця БМВ

Таблиця 2 - річні продажі за весь 2023 рік:

 • Надає аналогічну інформацію, але за весь рік.
 • Показує зростання продажів відносно попереднього року за кожним брендом і сегментом.
 • Особливий акцент зроблений на зростанні продажів електромобілів.

Таблиця БМВ

 

2023 рік став роком рекордних досягнень для BMW Group, з особливим акцентом на електромобільність та інновації. Завдяки сильним продажам та стратегічному розвитку у сфері електричних транспортних засобів, BMW Group продовжує бути лідером у автомобільній індустрії. Враховуючи їхні плани на майбутнє, можна очікувати продовження їхнього лідерства та інновацій в галузі.На початок