Які проблеми можуть виникнути в Ауді A4 з вторинного ринку

Які проблеми можуть виникнути в Ауді A4 з вторинного ринку

Серед звичайних транспортних засобів зустрічаються автомобілі, які для багатьох є втіленням їхніх бажань та успіху. Audi A4 - саме такий автомобіль, бо він навіть через десять років вважається преміальним на вторинному ринку та користується великим попитом.

Багато хто мріє про цю легендарну модель за помірні кошти (10-15 тис. доларів), оцінюючи її за відмінну динаміку, точне керування та комфорт.

Однак, у A4 є свої проблеми, які варто знати перед покупкою, щоб уникнути ризику розчарування. Щоб не сталося, пам’ятайте - наша разборка audi a4 b9 допоможе знайти будь-яку деталь чи запчастину до вашого автомобіля.

Розглянемо деякі з типових проблем, з якими можна зіткнутися:

 1. Проблема з КПП (коробкою передач)
  • Multitronic: Ця типова варіаторна коробка передач зазвичай працює добре, але може мати проблеми через забруднення оливи, що призводить до поломок мехатроніка. Це може вимагати ремонту або заміни деяких компонентів.
  • S-tronic: Роботизована коробка передач може мати проблеми зі зчепленням, особливо на моделях старше десяти років. Це може виявитися дорогим ремонтом.
 2. Проблема з витратою оливи:
  • Ця проблема особливо поширена на турбодвигунах 1,8 та 2,0, розроблених до 2013 року. Закоксовані оливні кільця можуть витікати, потрапляти в камеру згоряння і спалюватися, що призводить до пошкодження двигуна.
 3. Проблема з помпою охолодження:
  • Витік антифризу через пошкоджену помпу може призвести до перегріву двигуна. Рекомендуємо вчасно замінити цей компонент, щоб уникнути серйозних поломок.
 4. Проблема з ГРМ (газорозподільний механізм):
  • Перескок ланцюга ГРМ може призвести до серйозних поломок двигуна. Несправні натягувачі ланцюга можуть бути причиною цієї проблеми, і вона може вимагати дорогого ремонту.
 5. Проблема з кермовим управлінням:
  • Іноді може виникати проблема з кермом, яка може бути пов'язана з карданчиком кермового валу або електропідсилювачем, вбудованим у кермову рейку. Це може потребувати заміни деяких компонентів або навіть кермової рейки в цілому.

Коли ви обираєте Ауді А4, рекомендується звернути увагу на рестайлінгові моделі після 2013 року, оскільки більшість проблем було усунуто в цих версіях. Але, якщо ви вибираєте автомобіль старше, переконайтеся, що він був ретельно обслужений і, можливо, відремонтований відповідно до вищезазначених проблем.

Переваги покупки запчастин на сайті Auto King

Співпраця з магазином автозапчастин Auto King має наступні переваги:

 • Швидке та зручне замовлення деталей для Audi у будь-якому регіоні України, без виходу з дому;
 • Гнучкі умови оплати;
 • Швидка доставка придбаних запчастин;
 • Широкий асортимент, що дозволяє замовити всі необхідні деталі в одному місці;
 • У каталозі представлені лише оригінальні та сертифіковані товари з повноцінною гарантією.
 • Перевірка стану запчастин фахівцями перед продажем, що забезпечує отримання лише деталей, які відповідають вказаному стану та працездатність.

На нашому сайті ви знайдете найкращі пропозиції з б/у запчастин для Audi.  На початок