Вікна та двері EVEREST: особливості та переваги

Вікна та двері EVEREST: особливості та переваги

Компанія EVEREST вже тривалий час займається виготовленням, доставкою та монтажем пластикових вікон, балконів, лоджій, дверей, ролетів тощо. Основна сфера діяльності компанії охоплює Київ та Київську область.

Однією з ключових особливостей EVEREST є відсутність посередників. Завдяки прямій співпраці з заводами-партнерами, компанія може забезпечити привабливі ціни на двері для своїх клієнтів, ціни на вуличні вхідні двері дивіться тут https://everest-vikna.com.ua/ru/dveri/vhodnye-dveri/naznachenie/ulitsa/. Кожна партія продукції проходить ретельний технічний огляд, що гарантує відповідність усім необхідним технічним регламентам.

Гарантії, якість та додаткові послуги

Компанія надає 20-річну гарантію на вікна та до 5 років на виконані роботи. Також клієнти можуть скористатися додатковими послугами, такими як безкоштовне транспортування продукції та знижка на розширену гарантію. Регулярна діагностика та профілактика вікон двічі на рік допомагають підтримувати їх у належному стані.

Для виробництва вікон EVEREST використовує високоякісні матеріали та фурнітуру, які забезпечують понад 40 тисяч відкривань вікон. Важливим аспектом є також енергоефективність продукції: вікна допомагають утримувати тепло взимку та зберігати прохолоду влітку. Склопакети відбивають 61% теплового випромінювання, що особливо актуально під час літньої спеки.

  • фурнітура та матеріали - гарантують понад 40 тисяч відкривань вікон. Профіль не має запаху та є безпечним для життя і здоров’я;
  • енергоефективність - вікна утримують тепло взимку та зберігають прохолоду влітку. Склопакети відображають 61% теплового випромінювання під час літньої спеки.

Асортимент дверей

Вуличні двері в продажу на Everest

Вуличні двері в продажу на Everest

Клієнти EVEREST мають змогу вибрати з понад 1000 моделей дверей у різних стилях: класика, сучасний хай-тек та модерн. Класичні моделі відрізняються традиційними кольорами, сучасний хай-тек пропонує оригінальні дизайнерські рішення, а модерн поєднує кілька матеріалів та нестандартні візуальні рішення.

  • класика - традиційні кольори, що підійдуть до будь-якого інтер’єру;
  • сучасний хай-тек - оригінальні моделі з дизайнерськими рішеннями;
  • модерн - поєднання кількох матеріалів та оригінальних візуальних рішень.

Відгуки та досвід

Компанія EVEREST має багатий досвід роботи та позитивні відгуки від численних клієнтів. Це свідчить про високу якість продукції та послуг, які вона надає. Відгуки клієнтів підтверджують, що компанія зарекомендувала себе надійним партнером на ринку.

Історії успіху та проекти

Окрім стандартних послуг, компанія EVEREST відзначилася участю в ряді цікавих проектів. Наприклад, вони брали участь у реконструкції історичних будівель, де потрібно було зберегти автентичний вигляд, використовуючи сучасні матеріали та технології. Це стало можливим завдяки інноваційним підходам та високому професіоналізму команди.

Соціальна відповідальність

Компанія EVEREST активно займається соціальною відповідальністю. Вони регулярно проводять благодійні акції та підтримують місцеві громади. Наприклад, нещодавно вони встановили нові вікна у дитячому будинку, що значно покращило умови проживання дітей.

Поради експертів

Фахівці EVEREST також діляться своїм досвідом з громадськістю. Вони проводять семінари та вебінари, де розповідають про нові тенденції в будівництві, енергоефективність та догляд за вікнами та дверима. Це допомагає клієнтам зробити обґрунтований вибір та отримати максимум користі від продукції.

Профіль що використовує Еверест

Популярні профілі що замовляють на Евересті

Однією з головних переваг EVEREST є її прагнення до постійного вдосконалення. Завдяки співпраці з провідними заводами-партнерами, компанія забезпечує своїм клієнтам доступ до найновіших інновацій у сфері енергоефективності та безпеки. Це дозволяє не лише забезпечити комфорт у будинках, але й зробити значний внесок у збереження навколишнього середовища.

EVEREST – це не лише про вікна та двері. Це про створення комфорту та затишку в кожному домі, про відповідальність перед клієнтами та суспільством, про інновації та постійний розвиток. Обираючи EVEREST, ви обираєте надійного партнера, який буде з вами на кожному етапі – від вибору продукції до її встановлення та подальшого обслуговування. Це компанія, яка справді дбає про своїх клієнтів і їхній добробут.На початок