Автострахування від воєнних ризиків

Автострахування від воєнних ризиків

Водії прагнуть захисти своє авто від максимальної кількості ризиків. Адже ремонт та відновлення транспортного засобу — це завжди дуже дорого та несе за собою велику кількість супутніх складностей. Подбати завчасно про непередбачувані ситуації та купити страховий поліс — це рішення, яке допомагає заощадити сотні тисяч гривень та попіклуватись про свою фінансову безпеку за будь-яких обставин. Проте чи можна оформити поліс, який дозволить уникнути ризиків та наслідків, спричинених воєнними діями? Можна! Розв’язати це питання допомагає добровільне автострахування за системою КАСКО.

Як захистити свою автівку від воєнних ризиків?

Попри вимушену високу актуальність цього питання, далеко не всі страхові компанії готові брати на себе відповідальність за автострахування від воєнних ризиків. На сайтах багатьох фірм вказано інформацію, що саме ця група ушкоджень не підлягає компенсації. Проте деякі компанії все ж розширили спектр своїх послуг та додали пошкодження, які спричинені воєнними діями, у список страхових випадків.

Так, при оформленні сертифіката за системою добровільного страхування КАСКО, клієнт має можливість обрати, чи хоче він захистити свій транспортний засіб від наслідків таких ушкоджень. Звісно, чим більше ризиків входить у договір, тим вищою буде ціна страховки на авто. Проте у переважній більшості випадків це точно того варте. Адже рішення оформити договір дарує клієнтові гарантії, що у випадку пошкодження, він отримає виплати на ремонт.

Страхова фірма бере на себе зобов’язання регулювання виплат та здійснення компенсації. Клієнту не доведеться оплачувати відновлення або ремонт транспортного засобу з власної кишені. У випадку влучення снаряда, ушкодження уламками чи інших ситуацій, які передбачені у договорі, власник залишається фінансово захищеним.

Дізнатись вартість страхового поліса, в якому враховані воєнні ризики, можна на сайті сервісу «Страхування в Одесі для Вас».  Консультант оперативно здійснить всі прорахунки, враховуючи всі ваші побажання та вимоги. А придбати такий сертифікат автострахування онлайн буде неймовірно просто. Вам не доведеться гаяти час в очікуванні, адже процес займає мінімум часу. Незалежно від того, в якому стані знаходиться ваш транспортний засіб, ви можете розраховувати на сучасне та відповідальне автомобільне страхування, яке враховує всі ваші інтереси та права.На початок