Курс по SQL базах даних: Освойте мистецтво роботи з базами даних

Курс по SQL базах даних: Освойте мистецтво роботи з базами даних

Сфера, пов'язана з розробкою баз даних, передбачає створення, адміністрування та усунення проблем комп'ютерних баз даних, які обробляють великі об'єми інформації. Роль спеціаліста у цьому випадку полягає у максимальному забезпеченні користувачів базами даних доступу до потрібної їм інформації. Окрім того, він зберігає інформаційні системи для подальших розробок компанії. Оволодіти на належному рівні необхідними знаннями у цьому напрямку дають можливість курси бази даних, які пропонує ІТ-школа Sigma Software University.

Які навички отримують слухачі курсів?

Для створення ефективного організованих баз даних професійний спеціаліст має вміти виконувати декілька базових завдань:

  • Проектування систем баз даних. Суть роботи полягає у навичках аналізувати потреби замовника та створювати дієву систему баз даних у відповідності до його запитів. Для цього він збирає та проводить аналітику даних, розробляє алгоритми, створює блок-схеми та коди в логіку, яка укладена з допомогою алгоритмів і блок схем.
  • Тестування баз даних. Фахівець, що пройшов курси бази даних, вмітиме запускати процедури тестування продуктивності для гарантії правильної роботи баз даних та відсутності у ній помилок. При виникненні неодмінно потрібно їх виправляти та проводити повторне тестування коду. При цьому паралельно здійснюється оптимізація бази даних.
  • Робота з документацією по базі даних. По мірі створення БД спеціаліст пише документацію за системою та створює інструкцію по експлуатації. До документів входить інформація про зміни та покращення бази даних.

Завершивши курс по sql базах даних, фахівець отримує знання з проектування бази даних, забезпечення її ефективного використання, налагодження та супровід. Майбутній спеціаліст вмітиме забезпечувати безпеку даних, що зберігаються на сервері, аналізувати пропозиції користувачів, усувати помилки, консультувати системних адміністраторів, співпрацювати з ними та з архітекторами баз даних.

Хто може записатися на курси

Зазвичай слухачами цього циклу занять стають наступні користувачі;

  • ІТ спеціалісти, які використовують SQL Server для створення та роботи з базою даних;
  • адміністратори баз даних;
  • розробники додатків;
  • аналітики даних;
  • системні аналітики.

Записуючись на курси бази даних онлайн, бажано мати власний ноутбук чи ПК, доступ до інтернету та деякі базові знання у цій сфері. Практичний досвід використання баз даних допоможе вам більш ефективно опрацьовувати матеріал. Позитивним моментом стане уміння використовувати тестові редактори та наявність підписки на MS Azure. 

Вивчаючи онлайн курс проектування баз даних, можна отримати безліч переваг. Представники цих професій досить затребувані на ринку праці, маючи можливість розвиватися та отримувати нові знання. Подібну роботу можна суміщати зі спеціальністю адміністратора чи архітектора баз даних. Знаючий спеціаліст завжди швидко знаходить роботу, оскільки різні за ґатунком компанії потребують створення, обслуговування та модифікації баз даних. Ще однією перевагою є достойна оплата праці.

Чому варто записатися на курси до школи

Онлайн форма занять дозволяє навчатися у найзручніший для себе час. Уроки заплановані у кількості 35 годин, 15 блоками за певною тематикою. Сам процес навчання записується, а тому кожен студент матиме змогу повертатися до матеріалу, який він захоче опрацювати повторно самостійно. За необхідності вони можуть розраховувати на допомогу викладача в індивідуальному порядку.

Курси доступні у двох формах — Professional та Mentor’s Coaching, відрізняючись кількістю навчальних годин та загальною вартістю. Всі необхідні матеріали надаються школою, передбачаючи теоретичну та практичну частину. Практичні заняття формуються на основі реальних задач, які зазвичай виконує спеціаліст із бази даних. Після закінчення кожного блоку проводиться тестування отриманих знань та навичок. Завершальним етапом курсів є складання іспиту, за результатами якого видається офіційний сертифікат, що підтверджує спеціалізацію студента. 

Записатися швидко на курси бази даних можна через спеціальну форму на сайті школи.На початок