Кілька «фішок» вічного розумного блокнота Rocketbook, який потрібний усім любителям планувати

Кілька «фішок» вічного розумного блокнота Rocketbook, який потрібний усім любителям планувати

Вічний блокнот – фантазія чи реальність? Якщо колись думка про те, що записник може не закінчуватися, була утопією, то зараз, у період розвитку технологій, реалізуються навіть найсміливіші задуми людства.

Розповімо про багаторазовий блокнот Rocketbook Fusion, який дарує можливість назавжди відмовитися від паперових носіїв. Ми особисто перевірили якість та користь цього товару. Ділимося, наскільки вдалою буде ця покупка, перелічуємо плюси та мінуси такого розумного блокнота.

Чорнило висихає за пару секунд

У блокноті — 42 сторінки та сім видів розмітки. Серед них є корисні для будь-якого користувача записників календар і планер. Кожну клітинку календаря можна заповнити самостійно, тому він підходить для кожного місяця.

Сторінки блокнота зроблені із спеціального пластику, який якраз і робить розумний блокнот багаторазовим. У наборі покупець отримує спеціальну ручку та фірмову серветку. Писати у Rocketbook рекомендується лише спеціальною гелевою ручкою Pilot Frixion, Fusion не сумісний з Apple Pencil. Чорнило висихають на сторінках за пару секунд, а все написане, як перевірила наша журналістка, можна стерти не лише фірмовою серветкою, що є в наборі, а й простою вологою.

З паперу до «цифри»

Не менш важливою і цікавою є ще одна особливість блокнота — можливість завантажувати все написане та намальоване на його сторінках у цифрові сервіси Google Drive, Dropbox, iCloud, Evernote, Box, Slack та OneNote.

Для цього внизу на кожній сторінці є QR-код. За допомогою нього, а також спеціальної програми Rocketbook можна завантажити відскановану сторінку в будь-яку хмару. За словами нашої журналістки, відправити фото із програми можна і в інші сервіси. У такі, як електронна пошта, месенджери та програми компанії Meta. Додаток також дозволяє надіслати фото через Bluetooth та перетворити його на формати PPT, Excel, Word та PDF.

Ковзає по поверхні

Деякі функції програми Rocketbook, такі як транскрипція тексту та пошук, доступні лише за підпискою. Саме на це найбільше скаржились користувачі, але як ми знаємо, безкоштовний сир лише у мишоловці.

Як ще один мінус журналістка відзначила деякі незручності листа. Через матеріал сторінок ручка може ковзати по поверхні, що ускладнює процес запису, а також розчарує володарів красивого та рівного почерку, але до цього можна легко адаптуватися, тому потрібно просто більше практики.На початок