Як кератин впливає на здоров’я волосся?

Як кератин впливає на здоров’я волосся?

Частим запитом в перукарнях стає бажання зробити кератин на волосся або ботокс. Чи так безпечна процедура, як здається на перший погляд? Чому ботокс і кератин заборонені в багатьох країнах західної Європи, але рекламуються і активно пропонуються в Україні? Fastline.Studio – студія краси, де вам запропонують ефективні доглядові процедури для покращення стану волосся, але серед них не буде кератинування. 

Провідні перукарні, які дбають про здоров’я клієнта і свою репутацію, не користуються кератином для вирішення проблеми тонкого, ламкого і сухого волосся, але мають в арсеналі кілька перевірених і безпечних процедур, які добре впливають на стан і вигляд такого волосся. 

Плюси кератину для волосся

Кератин є білком, з якого на 90% складається волосся людини. Цю речовину використовують в косметиці, яка здатна візуально покращити стан волосся. 

Які переваги має ця процедура?

 1. Волосся набуває пружності і стає еластичним.
 2. Збільшується товщина кожного волоска.
 3. Зачіска стає гладенькою, не електризується і не пухнаститься.
 4. Полегшується укладання і розчісування волосся.
 5. Усуваються посічені кінчики.
 6. Колір волосся стає яскравішим і насиченішим.

Підтримка здоров’я волосся можлива і іншими дієвими засобами, які мають такі само переваги і не завдають зайвої непоправної шкоди.

Мінуси кератину для волосся 

Недоліками процедури насамперед стає її шкідливість і токсичність, інші витікають з переваг.

Недоліки кератинування волосся:

 1. Токсичність процедури через вміст формальдегіду (канцерогенна речовина, здатна викликати алергію і завдати непоправної шкоди здоров’ю).
 2. Нерівномірне забарвлення волосся при фарбуванні після кератину.
 3. Випадання волосся через накопичення засобу в фолікулах волосся.
 4. Збільшення ваги кожного волоска створює непомірне навантаження на фолікул, що також спричиняє втрату волосся.
 5. Зникнення прикореневого об’єму через додаткову вагу основної частини.
 6. Заколки і гумки для волосся можуть залишити помітні заломи.
 7. Залежність від процедури: змивання кератину за 2-3 місяці залишає ще більш пошкоджене волосся (ламкість, сухість, тьмяність, січення кінчиків).
 8. Не можна освітлювати волосся, якщо раніше було проведене кератинування: волосся просто ламатиметься по всі довжині і безнадійно плутатиметься.   
 9. Високий ризик виникнення подразнень і алергічної реакції.
 10. Не можна проводити при надмірній сухості чи жирності шкіри голови, себореї, дерматитах, пошкодженнях шкірного покриву і інфекціях. 

красиве волосся

Чим замінити кератин?

Волосся як з обкладинки хочеться тут і зараз, а це може зробити саме кератин. На жаль, ця процедура буквально вбиває волосся, і відновити його буде практично неможливо. Правильний і ефективний догляд за волоссям можна робити вдома і в салонах, які пропонують процедури глибокого відновлення і захисту волосся безпечними і ефективними засобами. 

Підбір потрібної процедури здійснює трихолог, і можливо він порадить насамперед подбати про шкіру голови. В салоні Fast Line Studio проводяться дієві процедури для волосся, які повертають йому життєву силу, блиск, гладкість і пружність, а також відновлюють РН-баланс шкіри голови, борються з випаданням волосся і вирішують проблеми сухої і жирної себореї.

Підтримати результат і запобігти проблемам в майбутньому сприятиме правильне харчування. В раціоні мають бути продукти, багаті на вітаміни А, С, В5, В6, В7 (біотин) і на залізо, цинк і селен. Трихолог порадить доглядові засоби саме для вашого волосся, щоб ви могли насолоджуватись його природною красою і не замислюватись про “чарівний” кератин. На початок