Перспективні криптомонети: що купити крім біткоїна?

Перспективні криптомонети: що купити крім біткоїна?

Якщо людина планує вкласти гроші в цифрові валюти, їй слід ознайомитися з кількома високоприбутковими альткоїнами. Ці криптовалюти дозволяють збагачуватися за допомогою ASIC-майнерів, а тому вони чудово підходять для новачків. Видобуток біткоїна стає дедалі складнішим, і люди змушені шукати підходящий варіант для збагачення. Які альткоїни здатні працювати на алгоритмі PoW і приносити стабільний дохід? Про це в цій статті розкажуть аналітики Cauvo Capital.

Мемна монета Dogecoin знову на хайпі!

Догікоін з'явився у 2013 році. Цифрова монета швидко набула популярності, адже її було створено як іронію над сучасним крипторинком. Прототипом для валюти став собака породи сіба-іну на ім'я Кабосу. Це відомий мем початку 2010-х років, який зберіг свою актуальність завдяки новому токену.

Через два роки після запуску творець проекту Джексон Палмер відмовився від свого дітища, але це не вплинуло на затребуваність монети. За словами розробника, мемний токен створювався з дурості заради сатири. Учасники команди продали свої монети ще під час зародження криптографічної системи. Вони зазначають, що абсолютно не вірили в популярність жартівливого проєкту. Наразі мемні токени перетворилися на окремий напрямок крипторинку, багато з них помітно випереджають фундаментальні монети за рівнем прибутковості.

Dogecoin було запущено на блокчейні лайткоїн, його емісія не обмежується. Монета часто використовується для здійснення донатів, адже вона забезпечує свого користувача низькими комісіями. Спільнота догікоїн поступово зростала, токени часто використовували в благих цілях.

2019 рік відіграв важливу роль у житті криптомонети. Саме в цей час на Dogecoin звертає увагу знаменитий підприємець Ілон Маск. Творці токена зробили жартівливу заяву, запропонувавши бізнесменові стати СЕО-фахівцем проєкту. Ілон прийняв цю пропозицію, і через два роки додав монету як варіант оплати на сайті Tesla.

биткоін кеш

Перспективи розвитку Bitcoin Cash

У 2017 перша криптомонета біткоїн пережила розкол. Далеко не всі учасники цифрової системи підтримали введення оновленого протоколу. Ці інновації підвищили ефективність платформи, прискорили транзакції. У результаті китайські майнери запропонували розділити систему БТК на дві. Таким чином, на криптографічних біржах з'явився новий Bitcoin Cash.

Головною відмінністю оновленої системи став відносно великий розмір блоку транзакцій. Блокчейн розширив свої можливості, платформа дала змогу здійснювати швидкі грошові перекази. Прихильники стандартного Bitcoin при цьому заявляли, що набагато екологічніше використовувати рішення другого рівня, ніж змінювати сам блокчейн. Головна ідея Bitcoin Cash полягає в тому, що творець першої криптомонети прагне забезпечити доступні та надійні транзакції за рахунок електронних платежів. Оновлена система дозволить досягти цих цілей, вона відкриває додаткові можливості для своїх користувачів, як показав проведений експертами Cauvo Capital огляд.

Лайт коін

Чим обумовлена висока вартість Litecoin?

Цю цифрову монету було запущено в 2011 році. Її творцем став розробник з міжнародної компанії Google Чарлі Лі. Litecoin є одним із найперших альткоїнів. Його головною ідеєю стало доповнення BTC необхідними функціями. Якщо біткоїн називають цифровим золотом, то лайткоїн часто порівнюють зі сріблом.
Перевага нової криптомонети полягає в тому, що вона дає змогу здійснювати швидкі та відносно дешеві валютні операції. Цю цифрову систему цілком можна використовувати для зберігання заощаджень або заробітку на різниці цін. Валюта чудово підходить для повсякденних витрат, адже передбачає доволі низькі комісії.

кас коин

Особливості криптовалюти Kaspa

На відміну від більшості цифрових монет цей альткоїн передбачає паралельну обробку блоків. За розробку проекту несе відповідальність велика компанія DAGLabs, яка діє за підтримки криптовалютних венчурних інвесторів. Перша згадка про цей проєкт з'явилася в технічному документі ефіріум, але запуск відбувся тільки у 2022 році, нагадав брокер Cauvo Capital.

Эфир классик

Наскільки перспективний Ethereum Classic?

Ця криптомонета з'явилася в результаті поділу блокчейна на дві частини. Альткоїн Ethereum Classic посідає перше місце у світі за рівнем капіталізації. Він з'явився у 2016 році, коли хакерам вдалося забрати у криптоентузіастів понад 3,6 мільйона ETH. Бажаючи відшкодувати збитки, розробники проекту вирішили змінити блокчейн. Далеко не всім учасникам криптовалютної спільноти сподобалася ця ідея. Вони вважають, що зміни можуть мати негативний вплив на систему безпеки. У результаті розбіжностей Ethereum розділився. Тепер у користувачів крипторинку є унікальний альткоїн з необмеженою емісією.

Аналітики Cauvo Capital говорять про те, що список перспективних токенів для купівлі набагато більший, ніж може описати ця стаття. Трейдеру варто відстежувати нові проєкти, звертатися до грамотної диверсифікації портфеля і не піддаватися емоціям.На початок