1 червня у Києві попрощаються з полеглим бердянським військовим Миколою Пелехатим

По материалам Локатор-Медіа
30.05.2023 · 14:03 · Просмотров - 4524

Він був родом з Бердянська і служив старшим механіком відділення розбирально-складальних робіт ремонтного взводу автомобільної техніки ремонтної роти окремого загону спеціального призначення «Азов».


Післязавтра в столиці відбудеться церемонія прощання із загнувшим захисником Маріуполя старшим солдатом Пелехатим Миколою Васильовичем з позивним «Васильович».

Микола потрапив в полон на заводі «Азовсталь» і після цього утримувався в колонії №120 смт Оленівка, яка перебуває під контролем проросійських сил з 2014 року. Там він загинув в наслідок провокаційного ворожого обстрілу з реактивної системи залпового вогню, що відбувся в ніч на 29 липня минулого року. Загалом тоді втратили життя понад 50 українських військовополонених і більше 70 були поранені.

Відспівування «Васильович» відбудеться об 11:00 в Михайлівському золотоверхому монастирі (вул. Трьохсвятительська, 8), прощання – об 12:30 у Київському крематорії ( Байкова, 16).

Син Миколи – Віктор «Дизель» Пелехатий – також був бійцем «Азову» і отримав смертельні поранення ще у березн під час оборони Маріуполя.

Спічуття рідним та близьким!
Останні новини Бердянська
сегодня, 30 сентября, суббота
вчера, 29 сентября, пятница
28 сентября, четверг
27 сентября, среда

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх