Підприємство Бердянської виправної колонії (№77) отримало нове замовлення

15.03.2016 · 10:32 · Просмотров - 826

Підприємство БВК (№77) отримало регіональне замовлення від ПАВ «Бердянський Райагропромснаб» на надання послуг по виготовленню кованих виробів.

Адміністрація установи та підприємства Бердянської виправної колонії (№77) постійно проводить роботу щодо налагодження більш тісного та плідного співробітництва з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, промисловими підприємствами всіх форм власності, а також представниками середнього і малого бізнесу Запорізької області для збільшення обсягів замовлень на підприємстві та майстерні установи по виготовленню продукції або надання послуг виробничого характеру для потреб Запорізького регіону.

В результаті вжитих заходів та проведеної роботи, підприємство БВК (№77) отримало регіональне замовлення від ПАВ «Бердянський Райагропромснаб» на надання послуг по виготовленню кованих виробів. Нове замовлення дало змогу додатково працевлаштувати 4 засуджених.

«На зароблені кошти засуджені зможуть придбати необхідні товари в крамниці установи чи достроково погасити позов за завдані злочином збитки»,- зазначив директор підприємства Сергій Мірошниченко.
Новости Бердянска
сегодня, 25 мая, понедельник
вчера, 24 мая, воскресенье
23 мая, суббота

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Концерт Тіна Кароль
Концерт Тіна Кароль

 25 Мая

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

290 - 750 UAH

Подробная афиша