Підприємство Бердянської виправної колонії (№77) отримало нове замовлення

15.03.2016 · 10:32 · Просмотров - 803

Підприємство БВК (№77) отримало регіональне замовлення від ПАВ «Бердянський Райагропромснаб» на надання послуг по виготовленню кованих виробів.

Адміністрація установи та підприємства Бердянської виправної колонії (№77) постійно проводить роботу щодо налагодження більш тісного та плідного співробітництва з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, промисловими підприємствами всіх форм власності, а також представниками середнього і малого бізнесу Запорізької області для збільшення обсягів замовлень на підприємстві та майстерні установи по виготовленню продукції або надання послуг виробничого характеру для потреб Запорізького регіону.

В результаті вжитих заходів та проведеної роботи, підприємство БВК (№77) отримало регіональне замовлення від ПАВ «Бердянський Райагропромснаб» на надання послуг по виготовленню кованих виробів. Нове замовлення дало змогу додатково працевлаштувати 4 засуджених.

«На зароблені кошти засуджені зможуть придбати необхідні товари в крамниці установи чи достроково погасити позов за завдані злочином збитки»,- зазначив директор підприємства Сергій Мірошниченко.
Новости Бердянска
вчера, 27 августа, вторник
26 августа, понедельник

Все новости Бердянска