БДПУ – "ЛІДЕР ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ"

Бердянск 24
04.03.2013 · 17:36 · Просмотров - 2262

З 28 лютого по 2 березня 2013 року в Києві відбулася IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013».

Організаторами якої виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».

Варто зазначити, що у виставці-презентації брали участь навчальні заклади різних форм власності, наукові установи, органи управління освіти, а також видавництва та міжнародні представництва, загалом – майже 900 учасників.

Результатом IV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2013» стало вручення Бердянському державному педагогічному університету Гран-Прі «Лідер вищої освіти України».

Ця відзнака характеризує основну діяльність університету за такими показникам: «Міжнародна діяльність», «Наукова та науково-технічна діяльність», «Якість науково-педагогічного персоналу», «Студентська діяльність», «Інформаційні ресурси та соціальна інфраструктура».

У ході конференції викладачі БДПУ провели наукові семінари й були відзначені Почесними дипломами за активну роботу з упровадження педагогічних інновацій у навчально-виховний процес. Це: к. пед. н., доцент О. І. Гуренко, к. пед. н., доцент О. М. Старокожко, к. пед. н., професор В. В. Крижко, ст. викладач О.С. Савицька. Семінари проходили на високому науковому рівні і користувалися неабиякою популярністю.

Загалом виставка, як і кожного року, була многолюдною, цікавою, багатою на експонати досягнень та високі нагороди. Приємно, що нашим університетом та його досягненнями цікавилися десятки, якщо не сотні, відвідувачів, серед яких були випускники БДПУ різних років, які представляли школи Дніпропетровської області, заклади профтехосвіти Донецької та Запорізької областей та ін. Вони щиро раділи за рідний БДПУ та пишалися, що є його випускниками.

Ми гордимося такою нагородою і будемо й надалі працювати, щоб гідно представляти свій рідний університет на виставках такого масштабу, демонструючи відповідність усім критеріям сучасного європейського навчального закладу.

БГПУ на конкурсе

БГПУ на конкурсе

БГПУ на конкурсе

БГПУ на конкурсе

БГПУ на конкурсе

 

Людмила Костено, завідувач підготовчого відділення БДПУ

На світлинах Андрія Лазаренка: університетські викладачі на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2013»

 

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 19 декабря, воскресенье
вчера, 18 декабря, суббота
17 декабря, пятница

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх