Порядок перетину адмінмежі із тимчасово окупованою територією АР Крим

03.10.2016 · 10:49 · Просмотров - 1212

Бердянський прикордонний загін наголошує, що усі пункти пропуску, що діяли на території АР Крим до окупації, на даний час тимчасово закриті

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року № 367 в’їзд на тимчасово окуповану територію України АР Крим та виїзд з неї здійснюється тільки через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Чонгар», «Чаплинка» та «Каланчак».

Нагадуємо, що іноземці та особи без громадянства можуть перетинати адміністративну межу за паспортним документом та спеціальним дозволом, виданим територіальним органом Державної міграційної служби України і лише через діючі вищевказані контрольні пункти в’їзду-виїзду.

Крім того, іноземці, які потрапили на окуповану територію через закриті пункти пропуски та в подальшому прямують на материкову частину України, пропускатись не будуть. У разі порушення чинного законодавства України - їм може бути заборонено в’їзд в Україну на 3 роки.

Загалом з початку 2016 року прикордонники Бердянського загону відмовили у пропуску через адміністративну межу 1561 іноземцю, а також заборонили в’їзд більше 400 громадянам інших країн за порушення чинного законодавства України. 

Прес – служба Бердянського прикордонного загону

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
 
На верх