За інформацією речника Бердянського відділу поліції Ігоря Горецького, до Бердянського відділу поліції надійшла 61 заява від громадян
Охорону публічного порядку, оперативне обслуговування здійснювали співробітники сектору реагування патрульної поліції №4 Бердянського відділу поліції, під керівництвом Романа Кузменка.
А розпочнемо з чергового випадку шахрайства.
Жителю міста 1966 року народження, до речі, цілком обізнаної в правових питаннях людини, подзвонив невідомий. Представився, як співробітник банку і повідомив, що на його картці виникнув збій, і щоб це виправити попросив назвати 4-ри останні цифри картки. Після того як заявник виконав його прохання, з рахунку щезло понад 12000 грн. В черговий раз нагадуємо, що справжні співробітники банку не відстежують стан ваших карток і займуться цим питанням тільки після вашого особистого звернення в банківську установу, і не інакше.
Надійшла заява і від мешканки міста 1976 року народження. Вона повідомила, що ще 22 січня у неї зникла сумка, яку вона залишила без нагляду біля під’їзду будинку по пр. Азовському,53, в якій знаходився мобільний телефон «Samsung», вартістю 4500 грн. Будьте уважні – на жаль, у Бердянську доволі рідкі випадки повернення загублених речей. А у дівчинки 2006 року, учениці однієї зі шкіл, мобільний телефон «iPhone6», вартістю 16000 грн., пропав із роздягальні. Порушена кримінальна справа. Ми не будемо дискутувати про доречність такого дорогого гаджету у 10-ти річній школярці і про те, що не всі батьки в змозі дозволити такі подарунки – це справа особиста. Просто замисліться. А ось розглянути батьківськими комітетами питання про введення шкільної служби охорони – «шкільної поліції», якщо бажаєте, було б, мабуть, доречно.
Співробітники кримінальної поліції виявили і вилучили у мешканця міста, 1980 року народження, медичний шприц з речовиною коричневого кольору – ймовірно так званою «ширкою». Направлено на дослідження.
Дуже багато випадків конфліктних ситуацій на побутовому і сімейному підґрунті, у т.ч. з спричиненням тілесних ушкоджень – 19 викликів, і це тільки за одну добу. Крім того, що це відволікає значні ресурси співробітників поліції, які б могли бути використані з більшою користю для суспільства, нагадуємо, що таки «розборки» можуть призвести до відповідальності, у т.ч. кримінальної. Давайте вирішувати питання цивілізовано.
На сьогодні це всі новини. Наші телефони довіри: 4-72-02 – приймальна начальника відділу поліції, 3-51-02 –чергова частина, 102 – цілодобово, безкоштовно з усіх видів зв’язку.
Ігор Горецький, сектор моніторингу Бердянського ВП ГУ НП в Запорізькій області.