Онлайн-реєстратура: коли записатись до лікаря вторинної медицини можна буде через інтернет?

11.10.2017 · 17:11 · Просмотров - 1376

З таким запитанням до заступника міського голови Юлії Дойнової звернулись журналісти, під час традиційного інформаційного дня в мерії. За словами Юлії Вікторівни запровадження цього процесу поки що неможливо, адже на сьогодні в Україні немає відповідного програмного забезпечення.

З квітня поточного року в Бердянську успішно функціонує онлайн-реєстратура, де через інтернет мешканці міста можуть забронювати квиток до свого дільничного лікаря в амбулаторії.

Переваги онлайн-реєстратури вже оцінили чимало мешканців міста, однак основної проблеми з чергами в поліклініці до сьогодні не вирішено. Щоб отримати талон до вузькопрофільного спеціаліста, пацієнти змушені займати чергу за декілька годин до відкриття поліклініки. У зв'язку з цим журналісти поцікавились, чи не планується видача талонів через інтернет і до лікарів вторинної медицини.

Дойнова Юлия

Керівництво ТМО зв'язувалось з різними розробниками програмових платформ, однак на сьогоднішній день в Україні відсутнє програмне забезпечення для впровадження наступного етапу онлайн-реєстратури, - розповіла заступник міського голови Юлія Дойнова.

 
Новости Бердянска
вчера, 24 сентября, понедельник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Группа «resonance»
Группа «resonance»

 25 Сентября

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

Праведник-2
Праведник-2

 13 - 26 Сентября

 11:50

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Похитители носков
Похитители носков

 20 - 26 Сентября

 10:20, 12:40

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

70 UAH

Лондонские поля
Лондонские поля

 20 - 26 Сентября

 17:30

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша