Фірма з орбіти Пономарьова розіграла зі своїм субпідрядником дорожніх тендерів у Бердянську на 48 мільйонів

По материалам Наші гроші. Запоріжжя
23.10.2017 · 10:45 · Просмотров - 1083

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради за результатами тендеру 20 жовтня уклало угоду з ТОВ “Бердянськбудтрест” на капітальний ремонт дорожнього покриття по пр. Західний у Бердянську вартістю 7,18 млн грн.

Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”. Йдеться про ремонт ділянки по пр. Західний від перетинання з вул. Консульська до вул. Горького.

Єдиним конкурентом “Бердянськбудтресту” на тендері виступило ТОВ “Ремшляхбуд” з дорожчою на 11 гривень пропозицією. При цьому, “Бердянськбудтрест” залучає “Ремшляхбуд” в якості субпідрядника на деяких об’єктах.

Таким же складом учасників розіграно тендер на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Північна вартістю 5,68 млн грн (угода від 17 жовтня) і на ремонт дорожнього покриття по пр. Східний від вул. Володимира Довганюка до вул. Горького вартістю 35,07 млн грн (планується укладання угоди). Переможцем стало також ТОВ “Бердянськбудтрест”, а замовником в усіх випадках було Управління ЖКГ Виконкому Бердянської міської ради.

Також в усіх трьох тендерах замовник вказав код ДК 021:2015: 99999999-9 — Не визначено. За цими кодами, зокрема, можуть шукати тендери для участі потенційні учасники і його не визначеність усуває потенційних конкурентів.

“Бердянськбудтрест” входить до сфери впливу народного депутата Олександра Пономарьова.
Новости Бердянска
вчера, 21 мая, четверг
20 мая, среда

Все новости Бердянска