Луценко анонсував конфіскацію у 2018 році ще 5 мільярдів гривень Януковича і Ко

По материалам УНИАН
27.12.2017 · 08:54 · Просмотров - 490

Луценко зазначив, що з 22 мільярдів гривень спецконфіскованих раніше коштів, які були розподілені в червні, станом на 1 грудня було освоєно лише 5 мільярдів

На початку 2018 року Генеральна прокуратура планує повернути в бюджет ще 5 мільярдів гривень коштів, незаконно отриманих екс-президентом України Віктором Януковичем та його оточенням.

Про це повідомив в інтерв’ю українським телеканалам 26 грудня ввечері генпрокурор Юрій Луценко.

- Сподіваюся, що цього разу уряд буде більш організованим, а ми їм допоможемо початком низки кримінальних проваджень щодо недбалості по тих, хто взяв кошти і не зможе донести їх до людей, – сказав генпрокурор.

Луценко зазначив, що з 22 мільярдів гривень спецконфіскованих раніше коштів, які були розподілені в червні, станом на 1 грудня було освоєно лише 5 мільярдів.

- Це означає юридичною мовою недбалість чиновників, які беруться за кошти і не можуть їх освоїти, – зазначив Луценко.

У державному бюджеті на 2018 рік закладено 4,7 мільярда гривень надходжень від спецконфіскації. У вересні 2017 року в ГПУ повідомили, що перша частина коштів із 200 мільйонів доларів оточення екс-президента України Віктора Януковича, конфіскованих за рішенням суду, надійшли до держбюджету.Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
На верх