Снігопад в Бердянську: комунальники не встигають розчищати дороги

Євген Гнибіда - Бердянськ 24
15.01.2018 · 10:46 · переглядів - 3380

Перший серйозний снігопад в Бердянську завдав масу проблем комунальним службам. Однак, керівник профільного підприємства Іван Братеньков повідомляє, що основні магістралі міста розчищені. У мешканців міста інша точка зору

Снігопад в Бердянську: комунальники не встигають розчищати дороги

Як повідомляють наші підписники в соціальних мережах і наші особисті спостереження засвідчують, що зранку на роботу бердянці добирались по засніжених, погано розчищених дорогах. 

За коментарем ми звернулись до директора КП “Бердянськекотранс” Івана Братенькова.

Братеньков Иван

- Розчистку вулиць ми почали о 1:30 ночі з Коси та Слобідки. Прибирали підйоми та спуски, основні магістралі, по яких рухається громадський транспорт. Наша основна задача зараз зробити все можливе, щоб на дорогах не було заторів і автомобілі вільно пересувались. Поки що з поставленою задачею ми справляємось, - повідомив Іван Братеньков.

На підйомі по Західному проспекту близько 9-ї ранку пробуксовувала фура. Після розчистки технікою, автомобіль піднявся на гору. Іван Братеньков запевнив, в разі необхідності, підйоми будуть чиститись через кожні 1,5-2 години. 

На вулицях міста працюють 3 автомобілі “Бердянськекотранс”, техніка КП “Бердянськводоканал”, “Міськсвітло”. Надає допомогу з розчистки доріг ДП “Бердянський морський торговельний порт”.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 24 липень, середа 2024
вчора, 23 липень, вівторок 2024
22 липень, понеділок 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок