Бердянці пікетували «корпорацію» Пономарьова. Відбулась сутичка

Євген Гнибіда - Бердянск 24
07.02.2018 · 12:08 · Просмотров - 8098

Ветерани АТО, представники громадськості пікетували офіс «Агрінола» по Мелітопольському шосе. Привід – Ухвала Шевченківського райсуд м. Києва, в якій зазначається про вихід зі строю більше 20 танків ЗСУ через неякісну оливу «Агрінола» та зв’язки з державою-агресором.


Декілька десятків патріотів та учасників АТО висловили свій рішучий протест проти діяльності в місті підприємства, яке, за матеріалами Ухвали суду, постачає неякісну моторну оливу для ЗСУ та співпрацює з державою-агресором. Активісти зібрались поблизу парку ім. Шмідта, після чого вирушили до офісу, в якому зареєстровано «Агрінол».

Під офісом підприємства мітингарів зустріла приватна охорона та помічник народного депутата Олександра Пономарьова Валерія Буханова та депутат облради Олена Бодасюк. На площадці перед офісом організації відбулась сутичка – через натовп активістів, які зібрались послухати позицію підприємства, до представників фірми силовим методом проштовхнулась охорона. Такі дії спровокували сутичку, після чого Олена Бодасюк викликала поліцію. Не виключено, що політик в конфлікті звинуватить патріотів.

В своєму спічі Олена Бодасюк заявила, що виступ народного депутата України Сергія Соболєва – є наклепом. Більше того, Олена Юріївна наголосила, що активісти та нардеп користувались даними «сумнівного джерела». Для депутата Запорізької обласної ради - сайт Єдиного державного реєстру судових рішень, на якому було опубліковано Ухвалу Шевченківського районного суду, є «сумнівним»?

Активіст Віталій Олешко поставив Олені Бодасюк пряме запитання – чи співпрацює фірма «Агрінол» з Російською Федерацією. Після спроби уникнути прямої відповіді, Олена Юріївна відмовилась відповідати на поставлене запитання.

Помічниця нардепа Валерія Буханова на початку спілкування з активістами, намагалась запросити їх для бесіди в офіс. В подальшому вона переконувала патріотів, що якість мастил «Агрінол» підтверджується Міністерством оборони України. Якщо мова йшла, про документ, опублікований на сторінці «Агрінол» в мережі «Фейсбук», наша редакція та дописувачі нашої групи помітили неспівпадіння типу оливи, по яку йдеться в цьому документі з мастилом, яке фігурує в Ухвалі Шевченківського райсуду м. Києва.

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
вчера, 31 мая, среда
30 мая, вторник
29 мая, понедельник
28 мая, воскресенье
27 мая, суббота
26 мая, пятница
25 мая, четверг

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх