Депутати пропонують розробити програму компенсації для мешканців, які постраждали від перебоїв з електропостачанням

07.03.2018 · 08:55 · Просмотров - 1632

Депутат міської ради Володимир Безверхий, на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства виступив з ініціативою розробки програми компенсації для мешканців, які постраждали від перебоїв з електропостачанням

Депутати пропонують розробити програму компенсації для мешканців, які постраждали від перебоїв з електропостачанням
"РТС час в сети БЫЛО 400 Вт. Вся техника включенная в розетки СГОРЕЛА! Кто Возместит БГРЭС???" - Сергей Зиборов

На засідання профільної депутатської комісії, мешканці різних частин міста, звернулись до депутатів з проханням сприяти вирішенню проблем з напругою в мережі. По вул. Європейській 56-58 вже тривалий час напруга піднімається до 300-380 вольт, 150-170 вольт фіксують в мережі мешканці центральної частини міста, зокрема в ОСББ "МЖК+". Нещодавно в мікрорайоні РТС, через проблеми з електропостачанням у багатьох бердянців перегоріли побутові прибори, мешканці вимагають компенсації від електромережі.

Враховуючи ситуацію, яка склалась останнім часом в Бердянську в сфері електропостачання, депутат Володимир Безверхий виступив з ініціативою розробки програми компенсації для мешканців, які постраждали від перебоїв з електропостачанням. Тобто, за кошти з міського бюджету відшкодувати частину збитків, які понесли бердянці, через перебої в мережі. За словами Володимира Петровича, серйозні проблеми із електропостачанням спостерігаються і в приватному секторі в різних частинах міста.

Ініціатива Володимира Безверхого виглядає дуже людяною і в разі її запровадження принесла б чимало політичних дивідендів нинішній владній команді, однак, тверезо оцінюючи реальність її запровадження, ці слова Володимира Безверхого виглядають як банальний популізм.
Новости Бердянска
вчера, 16 августа, пятница

Все новости Бердянска