В Бердянську СБУ блокувала вивезення з України товарів військового призначення

По материалам прес-центра СБ України
22.03.2018 · 10:46 · Просмотров - 3069

Співробітники Служби безпеки України блокували операцію російських спецслужб із вивезення товарів військового призначення для потреб збройних сил РФ

Контррозвідники спецслужби встановили, що в умовах запроваджених Україною антиросійських санкцій спецслужби РФ та представники російських військово-промислових компаній намагались організувати канал поставок з України виробів, необхідних для забезпечення військово-морського флоту Росії.

Співробітники СБ України задокументували, що зловмисники розробили механізм постачання товарів через підконтрольні комерційні структури в одній із європейських країн. Потім виготовлену спеціалізованим запорізьким підприємством військову продукцію ділки планували постачати до країни-агресора. Замовником оборудки були російські структури, які спеціалізуються на оснащенні та комплектації атомних підводних човнів, зокрема тих, що базуються на тимчасово анексованій території АР Крим.

Під час обшуків на підприємстві вилучено документацію та партію товарів військового призначення, яку найближчим часом планувалось транзитом доставити в Росію.

У рамках відкритого кримінального провадження за ст. 111 (Державна зрада) та 333 (Порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії. 

Тэги: сбу
Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 22 декабря, среда
вчера, 21 декабря, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Блокбастер афиша на 22 декабря
Блокбастер афиша на 22 декабря

 22 декабря

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Открытие ледового катка в Бердянске
Открытие ледового катка в Бердянске

 24 декабря

 Район колеса обозрения

BASS SEKTA
BASS SEKTA

 24 декабря

 20:00

 Friends Bar (пр-т Азовский, 26)

free UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх