Україна ухвалила рішення про видворення 13 російських дипломатів

Бердянськ 24
26.03.2018 · 16:11 · переглядів - 781

Цей крок став елементом скоординованої відповіді західних стран на хімічну атаку в Великобританії

Україна ухвалила рішення про видворення 13 російських дипломатів

Про це український президент Петро Порошенко написав на своїй сторінці в Facebook.

 - У відповідь на цинічну хімічну атаку в Солсбері (Велика Британія) Україна у дусі солідарності з нашими британськими партнерами та трансатлантичними союзниками, та в координації з країнами ЄС, ухвалила рішення про видворення з української території 13 російських дипломатів із тих небагатьох, що залишилися. Бо як відомо, наші дипломатичні стосунки з РФ де-факто заморожені.
Росія вкотре підтвердила своє зневажливе ставлення не лише до суверенітету незалежних держав, а й до цінності людського життя. Україна відчуває це щодня в окупованому українському Криму та на Донбасі.
Тому, як ніколи, важливо не обмежуватися символічними жестами. Наступний крок – збільшення ціни для Москви за вчинені міжнародні злочини, включно через посилення персональних, фінансових та економічних санкцій.
Наша спільна відповідь Кремлю і надалі має бути рішучою та жорсткою для недопущення нових людських трагедій та забезпечення поваги до норм міжнародного права.

Окрім цього сьогодні про висилку російських дипломатів синхроно з Україною заявили США та декілька провідних країн ЄС.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На початок