«Водоканал» стане «Бердянськводоканалом» – міська рада приєднає керуючу компанію до комунального підприємства

Захоплююча сага зі створенням нового комунального підприємства з водопостачання, передачею та поверненням з балансу на баланс всього майна завершується  - на позачерговій сесії міської ради депутатам пропонують ліквідувати або реорганізувати шляхом приєднання КК «Водоканал».

22-го лютого КП «КК «Водоканал» передало зі свого балансу все обладнання до КП «Бердянськводоканал», у зв’язку з цим, з метою скорочення адміністративних видатків, пропонується припинити діяльність керуючої компанії шляхом її ліквідації або реорганізації, – повідомила депутатам начальник управління комунальної власності Алла Тахтаджиєва-Поклад. 

Відповідно до інформації, яку отримала наша редакція у відповідях на інформаційні запити з приводу діляльності цього підприємства, на керуючій компанії працюють троє осіб — на повну ставку зайнятий заступник директора, який виконує обов’язки директора (депутат міської ради Андрій Кіосов) із зарплатою 5000 гривень на місяць, бухгалтер 1 категорії (0,5 ставки) з посадовим окладом 4000 грн та юрисконсульт 1 категорії (0,5 ставки) з окладом 4000 гривень.

скрин

За інформацією чиновників, КК «Водоканал» з міського бюджету не фінансувалась, однак у своїй відповіді в.о. директора керуючої компанії повідомив, що в минулому році підприємство було профінансовано на 16,4 мільйони гривень. Відповідь про походження цих коштів і напрямків використання ми продовжуємо очікувати.

Скрин

Остаточне рішення про ліквідацію КП «КК Водоканал» депутати мають ухвалити завтра, на позачерговій сесії міської ради.