«Весь коллектив «Экотранса» вместе с Братеньковым буду брать и носом… показывать». Мер розкритикував роботу комунальників

17.04.2018 · 10:44 · Просмотров - 1889

На черговій апаратній нараді Володимир Чепурний обурився роботою комунальних служб та приватних фірм, які надають послуги з вивезення сміття в Бердянську. Мер підкреслив, що сміття зі всіх мікрорайонів має вивозитись рано вранці.

На минулому тижні міський голова здійснив об'їзд територій і помітив, що в деяких мікрорайонах — Колонія та 8 березня, сміття залишається невивезеним навіть після 10-ї години ранку. 

Чепурной Владимир

Минулої середи, о 10:30 по 8 березня стояли кульки з неприбраним сміттям. В понеділок в Колонії, на перехресті Мічуріна та Чехова контейнери зі сміттям були переповнені! Якщо треба, я з усім колективом «Екотрансу» разом з Братеньковим виїду на місце і буду особисто брати і носом... показувати. Григорій Григорович (заступнику Горячову — прим. редакції) надайте мені графік вивезення сміття по всім мікрорайонам з указанням фірми, яка надає послуги. Приватна, комунальна — мені байдуже, зранку сміття зі всіх мікрорайонів має бути вивезено! - заявив Володимир Чепурний.

Заступник директора КП «Бердянськекотранс» Олег Оргієць в своє виправдання зазначив, що комунальники працюють у чіткій відповідності із затвердженим графіком і навіть, якщо виходить з ладу техніка, співробітники все одно знаходять можливість вчасно вивезти сміття. Щодо прикладу в Колонії, там, за словами Олега Оргійця, сміття до контейнерів виносять і мешканці приватного сектору, а також після суботників. Тому баки заповнюються дуже швидко.
Новости Бердянска
вчера, 21 сентября, пятница
20 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Выставка собак
Выставка собак

 23 Сентября

 12:00

 Парк Шмидта

ВИА "Лейся, песня"
ВИА "Лейся, песня"

 23 Сентября

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

Концерт Хор им. Г. Верёвки
Концерт Хор им. Г. Верёвки

 24 Сентября

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

80 - 290 UAH

Группа «resonance»
Группа «resonance»

 25 Сентября

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

Подробная афиша