Берегозахисна смуга Бердянська знову на затвердженні в Києві

11.05.2018 · 13:11 · Просмотров - 1161

На черговому засіданні комісії з питань архітектури та земельних відносин голова комісії Володимир Безверхий повідомив, що проект берегозахисної смуги Бердянська знову відправили на затвердження в Київ.

Безверхий Владимир

Наші документи, сподіваюсь, в останній раз відправили в Київ – геокадастр та екологію. У нас вже накопичились тисячі питань, які потребують вирішення, - заявив Володимир Безверхий.

Проект берегозахисної смуги Бердянська проходить процедуру затвердження не перший рік. В перші місяці перебування на посаді Володимир Чепурний заявляв, що проект буде затверджено в найближчі місяці, однак ситуація виявилась значно серйознішою, ніж вважав мер. В минулому році навіть розгорівся скандал про місцеперебування проекту берегозахисної смуги Бердянська – громадський активіст Микола Погорєлов оприлюднював копію відповідей з держгеокадастру, в якій значилось, що даного документу у них немає. Після цього міська влада уточнила, що проект відправлено на доопрацювання в Запоріжжя.

Заява Володимира Безверхого, яка пролунала на сьогоднішньому засіданні комісії, засвідчує, що до документу внесено зміни, які вимагали в Києві. Однак, коли документ буде затверджено, поки що, невідомо.
Новости Бердянска
вчера, 7 июля, вторник
6 июля, понедельник

Все новости Бердянска