Рятувальники ліквідовують наслідки негоди в м. Приморськ

По материалам пресс-службы ГУ ДСНС
28.07.2018 · 21:08 · Просмотров - 3335

28 липня на узбережжі Азовського моря погіршилися погодні умови, а саме пориви східного вітру до 12 м/с та злива, що призвело до розмиву дороги та утворення промоїн у м. Приморск та на косі Обіточна.

Так, об 11:20 в районі бази відпочинку «Автотурист» люди намагалися виїхати, але через промоїни та підняття рівня води автомобілі застрягли у піску.

Прибувши на місце, рятувальники встановили, що потребували допомоги більше десятка автомобілів. Бійці ДСНС за допомогою тросів і спецавтомобіля витягнули із району підтоплення до твердого покриття 11 легкових автомобілів та вивезли 46 людей, з них 9 дітей. Внаслідок події ніхто не постраждав. 

Від ГУ ДСНС залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.

В цей час на косі Обіточна через різку зміну напрямку вітру (північно-східного та східного), розпочався шторм й коливання рівня води, що призвело до розмиву дороги. 

Співробітники «Бердянське лісове господарство в Приморському районі» на тракторі МТЗ та УАЗі витягнули 25 автомобілів та вивези 40 людей. Внаслідок події ніхто не постраждав.

Всього спільними силами вдалося врятувати 86 людей, з них 9 дітей, та витягнути 36 автівок.
Ситуація контрольована, проводиться постійний моніторинг, підрозділи ГУ ДСНС України у Запорізькій області знаходяться у бойовій готовності до дій за призначенням.
Новости Бердянска
вчера, 29 апреля, среда
28 апреля, вторник

Все новости Бердянска