З туманними перспективами і без керівника — на комунальному телебаченні звільнили директора

Євген Гнибіда - Бердянск 24
30.08.2018 · 13:55 · Просмотров - 1105

На черговій сесії міської ради депутати проголосували за звільнення директора КП “ТБ-Бердянськ” Анжеліки Бабіч


Підставою для звільнення стала заява за власним бажанням та у зв'язку із закінченням терміну дії контракту. З 5-го вересня Анжеліка Бабіч більше не очолюватиме комунальне телебачення.

Депутат Євген Георгієв подякував Анжеліці Бабіч за виконану роботу та “хороший фінансовий результат”. Однак дане формулювання достатньо дискусійне, оскільки підприємству, практично на кожному засіданні конкурсної комісії із закупівель комунальні установи замовляють послуги з висвітлення їхньої діяльності. Іншими словами, в такий спосіб, міська влада закриває фінансові недостачі міського телеканалу.

Жодного слова ані міський голова, ані депути не проронили стосовно перспектив існування “ТБ-Бердянськ”. Відтермінування на пів року переходу на цифрове мовлення місцевих каналів докорінно проблему не вирішує. Чи існуватиме телеканал міста? Чи його об'єднають з приватним каналом місцевого мастильного магната? Як буде використовуватись коштовне спеціалізоване телевізійне обладнання? Ці та інші питання в сесійній залі не пролунали...

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
сегодня, 17 мая, среда
вчера, 16 мая, вторник
15 мая, понедельник
14 мая, воскресенье
11 мая, четверг
10 мая, среда

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх