Вперше в Україні #щедрийвівторок пройде також і в Бердянську

По материалам Антикафе
16.11.2018 · 10:03 · Просмотров - 415

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday.

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. В Україні #ЩедрийВівторок вперше пройде 27 листопада 2018 року.

#ЩедрийВівторок об'єднає всю країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці — нація добродіїв. Ми ладні стояти пліч-о-пліч заради доброї мети, волонтерськими зусиллями будувати країну, допомагати один одному і рятувати тих, хто цього потребує.

В Бердянську партнерами проекту стали Перше Антикафе Бердянська «Час Є!». 27 листопада команда Антикафе разом з волонтерами завітає до Бердянської школи-інтернату та проведуть для дітей ігротеку. А можливо ще й тренування з професійним фітнес-тренером, зараз саме йде узгодження програми.

А щоб свято було Святом дітям планують придбати солодощі та розвивальні настільні ігри.

Організатори запрошують бердянців долучитись до акції

  • Стати волонтером проекту. Потрібна допомога при зборі коштів та проведенні ігротеки (необхідно вміти грати у 3-4 настільні гри, любити дітей та обрати цікаву тему для спілкування з дітьми).
  • Придбати солодощі для дітей. Прослідкуйте, щоб солодощі були свіжими, перевірте термін придатності та склад.
  • Придбати для дітей настільні ігри. На ваш смак, але можемо надати консультацію.
  • Провести захід, завдяки якому ми зможемо зібрати кошти на солодощі та ігри для дітей.
  • Передати гроші на придбання солодощів та ігор для дітей. Скринька стоїть у Антикафе (вул.Центральна,51). Номер карти повідомимо за потреби.
  • Поширити інформацію про #щедрийвівторок через соціальні мережі, та розповісти своїм друзям.

Однією з перших акції по збору коштів стала презентація Валентини Грімової про подорож до Китаю, вже заплановано майстер-клас із розпису пряників від Наталії Яковенко, тренування від Сергія Радченко, до акції долучились волонтери з Бердянського муніципального ліцею.

Ви можете придумати і провести свою добру справу. На сьогодні, по всій Україні заплановано більше 1000 заходів.

Дізнатись подробиці, долучитись, проконсультуватись можна за телефоном (066)770-85-23 координаторка проекту в Бердянську Алла Мельничук

Автор: Марія Кушнір
Новости Бердянска
сегодня, 18 июня, вторник
16 июня, воскресенье

Все новости Бердянска