Прокуратура встановлює організаторів незаконної газової заправки в Приморську

По материалам пресс-службы прокуратуры
06.12.2018 · 11:32 · Просмотров - 397

26.11.2018 виявлено та припинено діяльність двох незаконних мобільних автомобільних газових станцій, які здійснювали реалізацію газу у м. Приморськ

За принципової позиції прокурорів Приморського відділу Бердянської місцевої прокуратури 26.11.2018 виявлено та припинено діяльність двох незаконних мобільних автомобільних газових станцій, які у порушення законодавства України здійснювали реалізацію газу у м. Приморськ та Приморському районі вздовж автомобільних доріг.

За вказаним фактом слідчим відділенням Приморського ВП Бердянського ВП ГУНП в Запорізької області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України.

Після проведення першочергових слідчих дій зазначені вище автогазозаправлі станції вилучено та у наступному ухвалою суду їх арештовано.

Під час досудового розслідування організовано слідчі дії направлені на встановлення осіб, які організували розміщення мобільних автомобільних газових станцій у м. Приморськ та Приморському районі.

Керівник Бердянської місцевої
прокуратури Запорізької області
старший радник юстиції

В.Рудий