Міський голова зустрівся з делегацією Програми “U-LEAD з Європою” з питань децентралізації

По материалам пресс-службы исполкома
18.12.2018 · 17:07 · Просмотров - 222

Сьогодні, 18 грудня, міський голова Володимир Чепурний зустрівся з делегацією Програми “U-LEAD з Європою”.

До Бердянська з робочим візитом приїхали Аскат Ашурбеков, експерт з децентралізації Центру розвитку місцевого самоврядування, Андрій Хорват, заступник директора Програми “U-LEAD з Європою”, Астрід Коль, начальник відділу комунікацій та налагодження діалогу від Програми, Ярослав Перепадя, керівник Південно-Східного регіонального офісу Програми та Мар’яна Семенишин, радниця з децентралізації від Програми.

У ході зустрічі були обговорені питання інвестиційної привабливості міста та можливі напрямки співпраці з Європейськими програмами, реформа децентралізації у місті, як вона проходила (приєднання двох сільських рад, питання подальшого фінансування тощо), хід медичної та освітньої реформ, питання стратегічного розвитку міста тощо. На нараді в обговоренні зазначених питань взяли участь заступник міського голови Юлія Дойнова, керуючий справами виконкому Ольга Кочубей, старости приєднаних сільських територій Анатолій Кулага та Ольга Колодяжна.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» робить внесок у створення багаторівневої системи управління в Україні та допомагає стати системі управління прозорою, підзвітною та такою, що реагує на потреби громадян. Програма спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
Новости Бердянска
вчера, 19 апреля, пятница
18 апреля, четверг

Все новости Бердянска