Володимир Чепурний не вбачає підстав для створення слідчої комісії з приводу аварії на колекторі

05.02.2019 · 10:49 · Просмотров - 3093

На апаратній нараді в мерії міський голова Володимир Чепурний заявив, що не вбачає підстав для створення слідчої комісії з визначення причин обвалу каналізаційного колектору

Мер міста підкреслив, що цим питанням займатимуться правоохоронні органи. На уточнююче запитання, про доцільність проведення обстежень поточної експлуатації та визначення стану труби балансоутримувачем, Володимир Чепурний заявив, що в подібній перевірці не вбачає доцільності.

Крім того, міський голова додав, що київські спеціалісти, які прибули на допомогу бердянським комунальникам, відзначили оперативність, з якою підготували майданчик для роботи місцеві фахівці.

З подачі громадського активіста Володимира Звягільського відбулась емоційна дискусія з приводу забезпечення містян питною водою в період відсутності водопостачання. За словами активіста, мерія мала забезпечити населення не технічною, а питною водою — це прописано в законодавстві. Допомогти в реалізації даних положень могли колонки з водою зі свердловин, які КП “Бердянськводоканал” ліквідувало.

Міський голова відзначив, що існувала проблема з переповненням каналізацій, а за умови роботи колонок, ця ситуація могла б призвести до екологічної катастрофи. Григорій Горячов додав, що зауваження про забезпечення питною водою не доцільні, оскільки проблем із водопостачанням в місті не було, були проблеми із водовідведенням. Емоційна дискусія завершилась рекомендацією мера Володимиру Звягільському звернутись з цим питанням до суду.
Новости Бердянска
сегодня, 10 июля, пятница
вчера, 9 июля, четверг
8 июля, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ
ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ

 27 Июня - 10 Июля

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Виставка живопису Володимира Жаркова
Виставка живопису Володимира Жаркова

 26 Июня - 12 Июля

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Космос - афиша с 9 по 15 июля
Космос - афиша с 9 по 15 июля

 09 - 15 Июля

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 50 до 70 UAH

Блокбастер афиша с 9 по 15 июля
Блокбастер афиша с 9 по 15 июля

 09 - 15 Июля

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша