Бердянець може відправитися на сім років за ґрати за наругу над могилами

По материалам пресс-службы прокуратуры
21.03.2019 · 15:07 · Просмотров - 1116

Бердянською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за  ч.3 ст.297 КК України за фактом наруги над могилами.

Досудовим розслідуванням встановлено, що приблизно в 20 числах квітня 2018 року, приблизно о 16 годині, знаходячись на території цвинтаря у м. Бердянськ по вул. Мелітопольське шосе, К., діючи умисно, із корисливих мотивів, з метою викрадення предметів, що знаходяться у місцях поховань, реалізовуючи свій злочинний умисел, направлений на заволодіння чужим майном, ігноруючи принципи загальнолюдської моралі підійшов до місця поховання І. та Ю., де шляхом вільного доступу з огорожі, якою огородженні вказані могили, руками відламав металеву хвіртку, що належить КП «Ритуал». Після чого К. з викраденим майном залишив місце вчинення злочину, розпорядившись ним на власний розсуд.

Крім цього, приблизно у 20 числах травня 2018 року, приблизно о 20 годині 00 хвилин, знаходячись на території цвинтаря по вул.Мелітопольське шосе, зловмисник, діючи умисно, руками відламав металеву секцію цієї огорожі, що належить КП «Ритуал».

Так, у березні 2019, знаходячись на території вищевказаного цвинтаря К. скоїв знов крадіжку, однак його злочин не був закінчено до кінця, оскільки був виявлений працівниками Бердянського відділу поліції.

За період з квітня 2018 року по березень 2019 року зловмисником вчинено наругу з корисливого мотиву над 8 місцями поховань на території кладовища №1 у місті Бердянськ.

Санкція статті передбачає обмеження волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавленням волі від чотирьох до семи років.

Прокурор Бердянської
місцевої прокуратури
юрист 1 класу

С.В. Ємельяненко
Новости Бердянска
вчера, 23 июня, воскресенье
22 июня, суббота
21 июня, пятница

Все новости Бердянска