Росте швидше, ніж Facebook: в Україні Instagram користуються близько 11 млн людей

По материалам Громадського
27.03.2019 · 10:40 · Просмотров - 171

Соцмережею Instagram станом на березень 2019 року в Україні користуються близько 11 мільйонів людей

Такі дані наводять у дослідженні комунікаційного агентства PlusOne.

У 2018 мобільний додаток Instagram став найпопулярнішим за кількістю завантажень в Україні. Упродовж року українська аудиторія соцмережі зросла на 50,7%. 

 - Instagram росте значно швидше, ніж Facebook. Якщо темпи росту української аудиторії Instagram збережуться, вже до кінця 2019 року ця соцмережа в Україні впритул наблизиться за обсягами аудиторії до Facebook (близько 13 млн — ред.), — йдеться у дослідженні.

Найактивніші користувачі Instagram у Києві, Чернівцях, Тернополі, Івано-Франківську та Львові. Найменше сервісом користуються у Чернігові й Запоріжжі.

Дослідження ґрунтувалося на даних з рекламного кабінету Facebook, Google, Держстату, Factum Group, Digital 2019 reports from Hootsuite and We Are Social та Appannie.

Facebook обліковує користувача Instagram у своїй статистиці за умови, що протягом останніх 30 днів він хоча б один раз користувався соціальною мережею.

Динаміка росту аудиторії Instagram в Україні (Фото PlusOne)

Нагадаємо, що згідно з дослідженням Big 7 Travel, у 2019 Україна стане 39 країною за популярністю в Instagram.

За даними попереднього дослідження агентства PlusOne, на початку 2019 року соцмережею Facebook в Україні користується 13 мільйонів людей. За 2018 рік у Facebook зареєструвалось 3 мільйони українців.

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
На верх