Google запустив в можливість оплатити покупки в українських інтернет-магазинах за допомогою G Pay

По матеріалам Громадське
28.03.2019 · 11:32 · переглядів - 259

Компанія Google запустила можливість оплати за допомогою платіжної системи Google Pay в інтернет-магазинах України. Зазначається, що такий спосіб оплати буде зручнішим та швидшим за оплату за допомогою традиційних банківських карток

Google запустив в можливість оплатити покупки в українських інтернет-магазинах за допомогою G Pay

Наразі партнерами Google є близько 6,5 тисячі інтернет-магазинів, проте у компанії зазначають, що кількість інтернет-магазинів, які підтримуватимуть оплату за допомогою G Pay буде постійно зростати.

 - Тепер завдяки Google Pay онлайн при оплаті в інтернет-магазинах не потрібно щоразу заново вводити дані платіжної карти, що скорочує час покупки і зручно як для користувачів, так і для онлайн-продавців, — повідомив директор Google Україна.

У компанії зазначають, що наразі співпрацюють з 19 українськими банками, а розрахуватися за допомогою мобільного телефона, що підтримує систему Google Pay можна у 200 тисячах терміналів по всій Україні.

Раніше у Нацбанку повідомляли, що розрахунки за допомогою Google Pay та Apple Pay підтримують майже 80% терміналів в Україні. Також у Нацбанку повідомляли, що на кожного українця у середньому припадає по 1,4 платіжних картки.

Тэги: ITнбу


Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На початок