В Приморську за розбій та грабежі затримали банду з п'яти чоловік

По материалам пресс-службы прокуратуры
28.03.2019 · 16:12 · Просмотров - 791

Задокументовано протиправну діяльність 5 осіб, мешканців різних регіонів України, які об’єднались для незаконного заволодіння майном, у тому числі мешканців м. Приморська та Приморського району.

За процесуальним керівництвом Приморського відділу Бердянської місцевої прокуратури Запорізької області під час досудового розслідування, яке перебуває у провадженні СВ Приморського ВП Бердянського ВП в Запорізькій області задокументовано протиправну діяльність 5 осіб, мешканців різних регіонів України, які об’єднались для незаконного заволодіння майном, у тому числі мешканців м. Приморська та Приморського району.

Зокрема, 12.02.2019 після вчинення розбійного нападу на мешканця Приморського району Запорізької області затримано 5 осіб, яким повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України (розбій). Відносно всіх підозрюваних судом за клопотанням органу досудового розслідування судом застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

На теперішній час досудове розслідування триває. За результатами якого буде вирішено питання про направлення обвинувального акту до суду для розгляду по суті.

Прокурор Приморського відділу
Бердянської місцевої прокуратури

К.Федорченко

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
15 апреля, пятница
14 апреля, четверг
13 апреля, среда
12 апреля, вторник
10 апреля, воскресенье
9 апреля, суббота

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх