У Бердянському відділі поліції молодим співробітникам вручили перші офіцерські погони і відзнаку Міністра внутрішніх справ

По материалам пресс-службы полиции
23.04.2019 · 12:46 · Просмотров - 537

Як зазначив начальник Бердянського відділу поліції Володимир Вашедський – нема нічого кращого ніж починати робочу неділю з приємного.

Сьогодні на загальних зборах особового складу такою подією стало оголошення про присвоєння першого офіцерського звання дільничному офіцеру поліції Наталії Слепченко і інспектору сектору кадрового забезпечення Світлані Уфімцевій. Вони отримали новенькі погони «лейтенантів поліції», вітання і настанови колективу, і керівництва відділу. 

Дуже знакова подія, що серед співробітників кримінальної поліції,які з нагоди 100 - річчя Карного розшуку отримали відзнаки МВС є старший оперуповноважений кримінальної поліції Бердянського відділу капітан поліції Денис Малий. Йому було вручено «Подяку» Міністра внутрішніх справ України «За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу та наполегливість». Це достойна оцінка роботи самого співробітника, групи відділу кримінальної поліції «Район», яку він очолює , і діяльності всієї Бердянської поліції.
Новости Бердянска
сегодня, 16 августа, пятница
вчера, 15 августа, четверг

Все новости Бердянска