Комісія оштрафувала чоловіка за його власну заяву...

15.05.2019 · 16:14 · Просмотров - 2068

Певною мірою в абсурдну ситуацію поставили самі себе члени адміністративної комісії, які на сьогоднішньому засіданні оштрафували чоловіка за його ж заяву про узаконення  встановленої споруди.

Мешканець Мелітопольського шосе, в подвір'ї будинку, біля власного сараю встановив на загальноміській території невеличку металоконструкцію. Чоловік пояснив свої дії необхідністю складування речей. За його словами, з одною із сусідок стався конфлікт з цього приводу. Чоловік вирішив, що жінка напише на нього скаргу і подав заяву на узаконення споруди.

Обставини походження протоколу члени комісії встановили вже після голосування, за результатами якого, враховуючи факт самовільного зайняття міської території, було винесено штраф 340 гривень. В підсумку виявилось, що джерелом походження протоколу стала не скарга, а заява самого ж відповідача...

В даному контексті виникає запитання не тільки до членів комісії, а й до авторів адміністративного протоколу, які вирішили притягнути до відповідальності людину, яка самостійно намагалась вирішити проблему.
Новости Бердянска
11 января, суббота
10 января, пятница

Все новости Бердянска