В Бердянську пройшов інформ – дайджест «Авеню сучасних професій»

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
17.05.2019 · 14:53 · Просмотров - 135

Коли ти потрапляєш до бібліотеки, всередині народжується дивне відчуття, виникає бажання поринути в той незвіданий світ, що ховається в сторінках книги.

16 травня поточного року на базі Бердянської міської централізованої  бібліотеки з метою ознайомити молодь з ефективним пошуком роботи, дати рекомендації щодо проходження співбесіди,  навчити складати резюме та вміти себе презентувати роботодавцю, пройшов інформ – дайджест «Авеню сучасних професій».

Задля інформування присутніх з нагальної теми, завідувач сектору юнацького абонементу відділу обслуговування центральної бібліотеки Тушина Т.М. запросила провідного фахівця з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлію Костенко.

В свою чергу Юлія Костенко ознайомила присутніх з послугами, що надають фахівці центру зайнятості, пояснила порядок реєстрації та перебування на обліку, а також розповіла що необхідно робити для успішного працевлаштування, дала корисні поради та відкрила таємниці деяких хитрощів, як успішно пройти співбесіду, акцентувала увагу на hard і soft- skils, які цікавлять роботодавця та якими повинен володіти сучасний кваліфікований спеціаліст, навчила молодь складати резюме, продемонструвала за допомогою мультимедії сучасний вид самопрезентації – відеорезюме. На згадку залишила методичні буклети, які допоможуть молоді в їх професійному майбутньому.

Наприкінці заходу діти ставили багато запитань, які їх турбували, Юлія Костенко з радістю задовольнила учнів своїми відповідями.
Новости Бердянска
вчера, 14 апреля, вторник
13 апреля, понедельник

Все новости Бердянска