Акваторію Азовського моря оголосили заказником

По материалам ТВ5
20.05.2019 · 17:23 · Просмотров - 2590

Він об’єднав більше 13 тисяч гектарів у межах Приморського району Запорізької області. Незабаром на цій території з’явиться охорона.

Азовське море — найбільш мілке у світі. Та не зважаючи на це, у його водах мешкають приблизно 80 видів риб, 150 видів безхребетних і 20 різновидів водоростів — макрофітів. Крім того, водне угіддя стало житлом для рідкісних і зникаючих видів фауни, наприклад, для севрюги звичайної або осетра руського. Та останнім часом біологічне різноманіття акваторії знизилось, у першу чергу через людську діяльність. На найвищому державному рівні вирішили боротися з проблемою, створили на території новий гідрологічний заказник. 11 квітня Петро Порошенко підписав відповідний указ.

До складу заказника увійшла двокілометрова акваторія Азовського моря в межах Приморського району та однокілометрова територія навколо заказника Коса Обіточна, розташована у цьому ж районі. Міністр екології та природних ресурсів України — Остап Семерак, на офіційній сторінці Міністерства обґрунтував основні причини нововведення так:

Рибні ресурси Азовського моря вкрай виснажені і потребують відновлення. Виною цьому є браконьєрство, надмірний промисловий вилов і забруднення довкілля. Якраз цей заказник ми створюємо, щоб отримати екологічний коридор, який об’єднає всі території та об’єкти природно-заповідного фонду і сприятиме відновленню рибних ресурсів Азовського моря.
Новости Бердянска
сегодня, 20 февраля, четверг
вчера, 19 февраля, среда
18 февраля, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Мафия
Мафия

 21 Февраля

 16:00

 Антикафе «Час Є» (Карла Маркса, 51 (вход с Розы Люксембург))

3 UAH

Баскетбол
Баскетбол

 22 - 23 Февраля

 Спорткомлекс (Мелитопольское шоссе, 27)

Презентація освітньої програми
Презентація освітньої програми

 23 Февраля

 15:00

 Антикафе «Час Є» (Карла Маркса, 51 (вход с Розы Люксембург))

Афиша с 20 по 26 февраля
Афиша с 20 по 26 февраля

 20 - 26 Февраля

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 50 грн. UAH

Подробная афиша