Більшість пляжів міста передано в оренду або укладено договори про спільну діяльність

21.05.2019 · 11:16 · Просмотров - 1058

Всього в Бердянську нараховується 70 пляжних територій, з них 39 у спільній діяльності, 31 експлуатуються на умовах договорів з виконкомом. Комунальники запевняють — всі пляжі будуть готові до сезону до 1-го червня.

За інформацією директора КП “Рятувально-водолазна служба” укладено 50 договорів на обстеження дна. 43 з них вже пройшли обстеження. Завершити огляд пляжів Верхової та Коси комунальники планують одразу після завершення східного вітру.

Крім того, планується розглянути можливість проведення обстеження дна на території дамби. Це питання буде вирішено окремо, зазначив міський голова. На дамбі Слобідки, традиційно, буде оновлено написи про заборону купання, а також, небайдужі бердянці висловили готовність виготовити інформаційні щити з інформацією про небезпеку відпочинку на дамбі.

Продовжується вивезення комки, за вчорашній день утилізовано 40 кубічних метрів. За словами Олександра Врублевського щодня три співробітники комунального підприємства займаються розчисткою пляжів. З початком сезону кількість людей необхідно збільшувати.

Тэги: Сезон 2019Новости Бердянска
сегодня, 13 апреля, понедельник
вчера, 12 апреля, воскресенье
11 апреля, суббота
10 апреля, пятница

Все новости Бердянска