В Бердянському порту проведуть днопоглиблення на 354 мільйони гривень

24.05.2019 · 12:34 · Просмотров - 1060

Угоду на проведення днопоглиблювальних робіт в порту Бердянськ підписали сьогодні, 24-го травня в Бердянській філії АМПУ.

Тендер на проведення днопоглиблювальних робіт в Бердянському порту виграла фірма “Азімут” із ціновою пропозицією 354,9 млн. гривень. Згідно договору, загальний обсяг робіт, який має виконати підрядна організація становить 1,85 млн. куб. м. Більшу частину робіт буде виконано на підхідному каналі — 1,39 млн. куб., 466 тис. м.куб. - в акваторії порту.

Як відзначив начальник Бердянської філії АМПУ Олександр Барчан кошти на проведення днопоглиблювальних робіт були виділені з центрального апарату АМПУ. В.о. директора ДП “БМТП” Олександр Трощенков наголосив, що проблеми з глубинами в порту Бердянськ негативно позначались на перемовинах з клієнтами, які зацікавлені у максимальному завантаженні суден.

Директор Спеціалізованого технічного бюро “Азімут” Олександр Блошенко підкреслив, що роботи планується розпочати вже з початку липня. Впродовж двох років має бути відновлена проектна глибина біля причалів порту 8,4 м., підхідного каналу 8,55 м., акваторії — 8,4 м.
Новости Бердянска
вчера, 24 января, пятница
23 января, четверг

Все новости Бердянска